Valiz Sehpası

Otel Restaurant Valiz Sehpası

Otel restaurant valiz sehpası ürünleri, işletmenizi ziyaret eden müşterilerinize verdiğiniz değeri dolaylı olarak göstermektedir. Giriş yapan müşterileriniz, odalarına çıktığında ya da yemek masalarına oturduğunda, yanlarındaki valizleri yerleştirebilecekleri bir alan ararlar.

Kullanım Kolaylığı

Bu noktada hem yere değmeyecek hem de kullanım kolaylığı sağlayacak sehpalar öne çıkmaktadır. Yerden yüksekliği, üzerine konan ürünleri kolayca almaya yardımcı olan sehpalarımız, isteğe göre yuvarlak, kare olarak tercih edilebilir.

Özel Modeller

Tüm odada aynı ürünümüzün farklı modellerini ve boylarını kullanılabileceğiniz gibi sadece valiz kısmında plastik ya da metal sehpalarımızı da tercih edilebilir. Böylece kırılma riski ortadan kalkmış olur. Rattan görünümlü, cam tablalı metal ayaklı sehpalarımız, firmamız aracılığıyla sizlerle buluşmaktadır.

Çeşitlendirme

Hem dış alanda hem iç alanda son derece dayanıklı olan ürün, müşterilerinizin konforunu düşünerek, onlar için bir adım attığınızı da gösterecektir. Dilenirse ürünlerin farklı renkleri seçilerek odalarda çeşitlilik yaratılabilir. Bunun yanında oturma grupları içerisinde de sehpalı modellerimiz de tercih edilerek kullanılabilir.

Seçiminizle eşleşen ürün bulunamadı.