Sehpalar

Sehpa Modelleri

Sehpa ürünlerimiz, evlerimizin vazgeçilmezi olsa da pek çok işletmede tercih edilmektedir. Firmamız ayrıcalığıyla işletmelerinizde kaliteli ve uzun ömürlü sehpalarımızı kullanabilirsiniz. Otel odalarında sıkça yer verilen sehpalar aynı şekilde havuz başında da gözümüze çarpmaktadır. Rahatlığı ve insanların yiyecek içeceklerini koyabileceği alanlarda dilenirse cam, dilenirse metal sehpalarımız kullanılabilir.

İç Dizaynda Sehpa

Restaurant ve cafe mimarisinde, sehpaların yeri çok büyüktür. Ürünler arasında yer alan farklı modelli ayaklar ve sehpa tablalarımız, müşterilerinizin memnuniyetini artırırken rahatlıkla oturmalarında da yardımcı olacaktır. Bar işletmelerinde, dar ve geniş olarak tercih edilebilecek sehpalar, rattan oturma grubu uygun kanepe ve tekli koltuk modellerimizle gösterişli ve zevkli şekilde yerleştirilebilir. Ayrıca tek başına çiçek koymak için ve dekorasyon amaçlı olarak da ürünlerimiz tercih edilebilir.

Uyumlu ve Modern

Hastane avm alanlarında, insanların dinlenme ve yemek yeme bölümlerinde de sıkça tercih edilen sehpalarımız, ayrıca kültürümüzün de bir parçası haline gelmiştir. Kullanışlı sehpaları, dış mekana uyumlu ve farklı modellerimizi, firmamız güvencesiyle sizler de işletmelerinizde kullanabilirsiniz.