chesterfield kanepe

Chesterfield Kanepe

Ofislerinize, bekleme alanlarınıza şık bir dokunuş katmak istediğinizde, ilk bakmanız gereken mobilyalardan olan Chesterfield kanepe ürünleri, hem modern hem country havayı bir arada barındırmaktadır. Kaliteli ve kullanışlı ürünlerden imal edilen mobilyalar uzun ömürlü olmaktadır.

Geniş Hizmet Alanı

Cafe restaurant ofis işyeri ev mobilyası, rattan mobilya oturma grubu, metal kanepe ve oturma grubu, alanında kaliteli, uzun yıllardır hizmet veren Neo Horeca firması, müşterilerine uzun yıllar boyunca kullanabileceği, güvenilir ve sağlıklı mobilyaların hizmetini sunmaktadır. Sağladıkları hizmet içerisinde yer alan Chesterfield koltuk takımları, pek çok alanda çok yönlü olarak kullanılabilmektedir. Ayak Bölümünde Renk Değişikliği Mobilyaların ayak kısmında renk değişikliği de sağlayan firma, sizlerin tarzına en uygun, işletmenizi öne çıkartacak hizmetleri sunmaktadır. Fiyatlar hem uygun hem de güvenilir şekilde oluşturulmaktadır. Müşteri memnuniyeti odaklı işletme, kaliteli ve sağlıklı ürünlerin hizmetini vermektedir.

Düğmeli Desenler

Düğmeli desenlere sahip olan kanepeler, hem çok şık görünmekte hem de sağlamlığıyla kendisini belli etmektedir. Ürün özel olarak üretilerek sunulmakta ve tekli üçlü seçenekleriyle müşterileriyle buluşmaktadır.

Chesterfield Kanepe modelleri kendilerine özgü, rahat, gösterişli ve zengin görünümü ile 400 yıldır dünyada yaygın olarak tercih edilmektedir. Kullanıldığı alan ister ofis ister ev olsun ortama bir tarz kattığı kesindir. NEO Horeca Chesterfield Kanepe dışında yüzlerce kanepe çeşidi ile siz değerli müşterilerimize kaliteli, sağlam kanepeler üreterek müşterilerimizi memnun edebilmek en önemli önceliğimizdir.