NEO-750052T Alüminyum Bahçe Oturma Grubu

Açıklama

Alüminyum Bahçe Oturma Grubu

Şık mekanlara uygun bahçe mobilyaları tasarımları arasında bulunan oturma grubu, dekorasyonunuza uyum sağlayacak renklerde ile üretilebilir. Metal, örgü ve kumaşın bir arada kullanıldığı tasarım, görsel olarak etkileyici detaylara sahiptir. Hem ev sahibi hem misafirler için maksimum konfor sağlar. Hafif olması sayesinde kullanım ve depolama açısından avantajlıdır. Oturma grubu, bahçe, veranda, teras gibi dış mekan alanlarda güvenler kullanılabilir.

Tekli koltuk, ikili kanepe ve üçlü kanepe olarak istenilen adette ayrı ayrı sipariş verilebilir. Böylelikle standartlara bağlı kalmadan, istenilen sayıda kişi için oturum sağlanmış olur.

Ürün gövdesi, hem hafif hem de dayanıklı malzeme olan alüminyumdur. Renk seçimi için ral kartelasına bakılabilir. Bütün renkler gövde üzerine uygulanabilir. Bakım gerektirmeyen oturma grubu, deniz veya havuz kenarı alanlarda dahi sorunsuz kullanılabilir.

İp örgü, renk alternatiflidir. UV korumalı örgü, güneş ışınlarına karşı dayanıklıdır.

Minderler için renk ve desen seçimi yapılabilir. Kumaşlar UV katkılıdır, renkleri solmaz. Minderler fermuarlıdır ve kılıflar, temizlik zamanında çıkartılabilir. Tercih edilen kumaş türüne göre yıkama talimatı için bilgi isteyiniz.

Bahçe oturma grubu, ticari işletme kullanımı için de idealdir. Bu tasarım ile iddialı dekorasyonlara sahip otel, cafe, coffee shop işletmelerinde şık görünüm sağlanır. Detaylı bilgi ve satış fiyatı için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.


“NEO-750052T Alüminyum Bahçe Oturma Grubu” için yorum yapan ilk kişi siz olun