Ürün Etiketi - Cafe Mobilyası

Cafe Mobilyası

Cafe mobilyası ürünlerimiz, masalardan, sandalyelerden, şemsiyelerden, sehpalardan ve aksesuarlardan oluşmaktadır. Dilenirse belli alanlarda sehpa ve koltuk, bazı alanlarda masa ve sandalye müşterilerimiz tarafından tercih edilebilmektedir. Ürünlerimiz güvenilir firmamız tarafından üretilmekte, her zaman kaliteli iskelet sistemi üzerine inşa edilmektedir.

Cafe Mobilyasında Modeller

Cafe restaurant bar mobilyası olarak bilinen bar masaları, bar tabureleri de cafelerde kullanılabilir. Cafenizin bar kısmına özel olarak satın alabileceğiniz birbirinden farklı ayaklara sahip olan mobilyalarımız, en uygun fiyatla ve kaliteyle sizlere sunulmaktadır. Renk ve desen çeşitleri, modellerdeki farklılığıyla ürünlerimizi sizlerle buluşturuyoruz.

Sandalye Grubu

Kalite ve müşteri odaklı olan firmamız, cafe sandalyeleri konusunda bank, oturma grubu, sandalye grubu altında hizmet sağlar. Bahçelerinizde kullanılabilecek oturma grupları, sehpalarıyla birlikte tercih edilerek konfor alanı sağlanır. Bunun yanında masa ve masa tablaları konusunda da hizmetimiz bulunuyor.

Masa ve Ayakları

Masa tablaları ve masa ayakları, kullanılacak alana göre farklı kombinler yapılarak alınabilir. Böylece benzersiz ve kimsede olmayan masalarla hizmet veriyoruz. Müşteri memnuniyeti ve mutluluğu her zaman birinci önceliğimizdir.

Bu ürünü sepete eklediniz: