cafe mobilyası

Cafe Mobilyası

Cafe mobilyası ürünlerimiz, masalardan, sandalyelerden, şemsiyelerden, sehpalardan ve aksesuarlardan oluşmaktadır. Dilenirse belli alanlarda sehpa ve koltuk, bazı alanlarda masa ve sandalye müşterilerimiz tarafından tercih edilebilmektedir. Ürünlerimiz güvenilir firmamız tarafından üretilmekte, her zaman kaliteli iskelet sistemi üzerine inşa edilmektedir.

Cafe Mobilyası Modelleri

Cafe restaurant bar mobilyası olarak bilinen bar masaları, bar tabureleri de cafelerde kullanılabilir. Cafenizin bar kısmına özel olarak satın alabileceğiniz birbirinden farklı ayaklara sahip olan mobilyalarımız, en uygun fiyatla ve kaliteyle sizlere sunulmaktadır. Renk ve desen çeşitleri, modellerdeki farklılığıyla ürünlerimizi sizlerle buluşturuyoruz.

Cafe Sandalyesi

Kalite ve müşteri odaklı olan firmamız, cafe sandalyeleri konusunda bank, cafe oturma grubu, cafe sandalyesi modelleri ile sizlere hizmet sağlar. Cafe sandalyeleri oturma grupları, sehpalarıyla birlikte tercih edilerek müşterilerinize güzel bir konfor alanı sağlar. Cafenizin dekorasyonuna uygun renkler model ve özel projeleriniz için hemen bizimle irtibata geçebilirsiniz. 

Cafe Masası ve Ayakları

Cafe mobilyaları içinde önemli bir kalemde tabiki cafe masası ve masa ayakları gelmektedir. Cafeler için masa modeli, masa tablaları ve masa ayakları, kullanılarak mekanınıza özel farklı kombinler yapılabilir. Bu sayede tek düzenden çıkılarak benzersiz ve kimsede olmayan bir dekorasyon oluşturabilirsiniz. Amacımız müşterilerinize mükemmel bir konfor ve huzur alanı sağlayabilmenizdir.