NEO-300132T Kapitoneli Ahşap Sandalye

Kapitoneli-Ahşap-Sandalye-NEO-300132T
Kapitoneli-Ahşap-Sandalye-1-NEO-300132T
Kapitoneli Ahşap Sandalye-2 NEO-300132T
Kapitoneli-Ahşap-Sandalye-3-NEO-300132T
Kapitoneli-Ahşap-Sandalye-4-NEO-300132T
Kapitoneli-Ahşap-Sandalye-5-NEO-300132T
Kapitoneli-Ahşap-Sandalye-6-NEO-300132T

NEO-300132T Kapitoneli Ahşap Sandalye

0 out of 5

Kapitoneli ahşap sandalye modelini; Restaurant, cafe, alışveriş merkezi ve coffee shop gibi alanlarda, hastane, klinik, fabrika ve ofis yemek alanları içerisinde ürünü rahatlıkla kullanabilirsiniz.

BOYUT
Genişlik : 47cm  / 18,5inc
Derinlik : 59cm  / 23,2inc
Sırt Yüksekliği : 87cm  / 34,2inc
Oturum Yüksekliği : 45cm  / 17,7inc
Ağırlık : 8,2kg

Açıklama

Kapitoneli Ahşap Sandalye

Kapitoneli ahşap sandalye modeli, yüksek dansiteli sünger döşemesi sayesinde oldukça konforludur. Restaurant, cafe, alışveriş merkezi ve coffee shop gibi alanlarda, hastane, klinik, fabrika ve ofis yemek alanları içerisinde ürünü rahatlıkla kullanabilirsiniz. Şık ve modern çizgilere sahip olan sandalye farklı işletmelerin dekorasyonlarında kullanılabilir, misafirler için büyük bir konfor sağlar. Özellikle yemek masalarının, toplantı odalarının veya toplu oturulacak alanların vazgeçilmez tercihi olan sandalye tasarımı, iç mekanlarda rahatça kullanmanız için üretilir.

Çok sayıda kartela seçeneğinin sunulduğu sandalye tasarımına, mekanlarınızın genel atmosferine uyacak şekilde karar verebilirsiniz. Sandalye modelinin ahşap bölümü için renk seçimi gerçekleştirebilir, bu model üzerinde dilediğiniz stil özelliklerinin kullanılmasını sağlayabilirsiniz. Kaliteli ve dayanıklı materyaller ile üretimi gerçekleştirilen kapitoneli sandalyeyi, uzun yıllar boyunca bir sorun ile karşı karşıya kalmadan kullanabilirsiniz.

Ürün, evlerinizde ve işletmelerinizin iç dekorasyonlarında büyük bir kullanışlılık sağlar. Ahşap sandalye modelinin üretim süreci, logolu üretim, teslimat süresi, modifikasyon seçenekleri ve fiyat ile ilgili detaylı bilgi sahibi olmak ve sipariş vermek için lütfen bizimle iletişime geçin.

Opsiyonları:

  • Sipariş üzerine üretim programına alınmaktadır.
  • Kullanılan Malzeme: Ahşap gövde üretiminde kayın ağacı kullanılmaktadır. Yüksek dansiteli sünger kullanılan döşemeli kısım için, farklı türlerde, renk ve desenlerde kumaş veya deri kullanılabilir. Suni deri, süet, nubuk, kadife, keten, pamuk, akrilik gibi seçeneklerin bulunduğu çok sayıda kartela bulunmaktadır.
  • Ahşap gövde için renk seçimi yapılabilir.
  • Kullanım Yeri: Otel yemek alanları, restaurant, cafe, coffee shop, alışveriş merkezi, steak house dekorasyonlarında kullanılabilir. Ayrıca hastane, klinik, fabrika, ofis dekorasyonlarının yemek bölümü için de ideal seçimdir.
  • İç mekan kullanımına uygundur.
  • Kapitoneli ahşap sandalye ilgili detaylı bilgi ve toptan satış fiyatı için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo