NEO-300172T Popüler Cafe Sandalyesi

Popüler-Cafe-Sandalyesi-NEO-300172T
Popüler-Cafe-Sandalyesi-1-NEO-300172T
Popüler-Cafe-Sandalyesi-2-NEO-300172T

NEO-300172T Popüler Cafe Sandalyesi

0 out of 5

Otel yemek alanları, restaurant, cafe, coffee shop, fast food, alışveriş merkezi ve steak house dekorasyonlarında sıkça tercih edilen Popüler Cafe Sandalyesi, hastane, klinik, fabrika ve ofis ortamlarının yemek bölümleri için de ideal bir seçim.

BOYUT
Genişlik : 45cm  / 17,7inc
Derinlik : 57cm  / 22,4inc
Sırt Yüksekliği : 94cm  / 37inc
Oturum Yüksekliği : 47cm  / 18,5inc
Ağırlık : 7,9kg

Açıklama

Popüler Cafe Sandalyesi

Sipariş üzerine üretim programına dahil edilen Popüler Cafe Sandalyesi, işletmenize ayrı bir hava katıyor. İç mekânlar için oldukça konforlu bir kullanım sunan ürün, estetik görünümü sayesinde kullanıcıların beğenisini kazanıyor.

Otel yemek alanları, restaurant, cafe, coffee shop, fast food, alışveriş merkezi ve steak house dekorasyonlarında sıkça tercih edilen model, hastane, klinik, fabrika ve ofis ortamlarının yemek bölümleri için de ideal bir seçim.

Sandalyenin ahşap ayak üretiminde birinci sınıf fırınlanmış kayın ağacı kullanılıyor ve ayaklar için renk seçimi yapılabiliyor. Ürün, ceviz rengine alternatif olacak şekilde meşe tonlarında veya arzu edilen renkte lake de boyanabiliyor.

Yüksek dansiteli sünger kullanılan döşemeli kısım farklı tür, renk ve desenlerdeki kumaş veya deriden imal ediliyor. Suni deri, süet, nubuk, kadife, keten, pamuk ve akrilik seçeneklerinin yer aldığı kartelalar da döşemeli kısmın üretimi için farklı görünümler sağlıyor.

Siz de işletmenizdeki konforu ve işlevselliği artıracak olan ürünün teknik özellikleri, teslimat süresi, modifikasyon seçenekleri ve fiyatı hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilir, dilerseniz modeli hemen sipariş edebilirsiniz.

Opsiyonları:

  • Sipariş üzerine üretim programına alınmaktadır.
  • Kullanılan Malzeme: Ahşap ayak üretiminde 1. sınıf fırınlanmış kayın ağacı kullanılmaktadır. Yüksek dansiteli sünger kullanılan döşemeli kısım için, farklı türlerde, renk ve desenlerde kumaş veya deri kullanılabilir. Suni deri, süet, nubuk, kadife, keten, pamuk, akrilik gibi seçeneklerin bulunduğu çok sayıda kartela bulunmaktadır.
  • Ahşap ayaklar için renk seçimi yapılabilir. Ceviz rengine alternatif olarak meşe tonlarında veya istenilen renkte lake olarak boyanabilir.
  • Kullanım Yeri: Otel yemek alanları, restaurant, cafe, coffee shop, fast food, alışveriş merkezi, steak house dekorasyonlarında kullanılabilir. Ayrıca hastane, klinik, fabrika, ofis dekorasyonlarının yemek bölümleri için de ideal seçimdir.
  • İç mekan kullanımına uygundur.
  • Cafe sandalyesi ilgili detaylı bilgi ve toptan satış fiyatı için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo