NEO-300193T İç Mekan Cafe Sandalyesi

İç-Mekan-Cafe-Sandalyesi-NEO-300193T
İç-Mekan-Cafe-Sandalyesi-1-NEO-300193T
İç-Mekan-Cafe-Sandalyesi-2-NEO-300193T
İç-Mekan-Cafe-Sandalyesi-3-NEO-300193T
İç-Mekan-Cafe-Sandalyesi-4-NEO-300193T
İç-Mekan-Cafe-Sandalyesi-5-NEO-300193T

NEO-300193T İç Mekan Cafe Sandalyesi

0 out of 5

Otel yemek alanları, restoran, cafe, coffee shop, alışveriş merkezi ve steak house gibi horeca sektöründe hizmet veren işletmeler tarafından sıkça tercih edilen İç Mekân Cafe Sandalyesi, konforlu bir oturum deneyimi sağlıyor. İç mekân kullanımı için son derece işlevsel olan ürün hastane, klinik, fabrika ve ofislerin yemek bölümleri için de oldukça uygun bir seçenek.

BOYUT
Genişlik : 54cm  / 21,2inc
Derinlik : 61cm  / 24inc
Sırt Yüksekliği : 89cm  / 35inc
Oturum Yüksekliği : 47cm  / 18,5inc
Ağırlık : 9,4kg

Açıklama

İç Mekan Cafe Sandalyesi

Otel yemek alanları, restoran, cafe, coffee shop, alışveriş merkezi ve steak house gibi horeca sektöründe hizmet veren işletmeler tarafından sıkça tercih edilen İç Mekân Cafe Sandalyesi, konforlu bir oturum deneyimi sağlıyor. İç mekân kullanımı için son derece işlevsel olan ahşap sandalye hastane, klinik, fabrika ve ofislerin yemek bölümleri için de oldukça uygun bir seçenek.

Modelin ahşap ayak üretiminde birinci sınıf fırınlanmış kayın ağacı kullanılıyor. Ayakların renk seçimi kullanıcı tercihine bırakılıyor. Sandalye isteğe göre farklı renklerde lake olarak da boyanabiliyor.

Oturum rahatlığı vadeden döşemeli kısım, dolgunluk kazandıran yüksek dansiteli sünger kullanılarak imal ediliyor. Döşemeli kısımda farklı tür, renk veya desende kumaş veya deri tercih edilebiliyor. Suni deri, süet, nubuk, pamuk, kadife, keten ve akrilik seçeneklerinin yer aldığı kartelalar da döşemeli kısmın tasarımı için kullanıcıların beğenisine sunuluyor.

Siz de işletmenizdeki konforu artırmanıza yardımcı olacak sandalyenin üretim süreci, teknik özellikleri, modifikasyon seçenekleri, teslimat süresi ve fiyatı hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilir, dilerseniz ürünü hemen sipariş edebilirsiniz.

Opsiyonları:

  • Sipariş üzerine üretim programına alınmaktadır.
  • Kullanılan Malzeme: Ahşap ayak üretiminde 1. sınıf fırınlanmış kayın ağacı kullanılmaktadır. Yüksek dansiteli sünger kullanılan döşemeli kısım için, farklı türlerde, renk ve desenlerde kumaş veya deri kullanılabilir. Suni deri, süet, nubuk, kadife, keten, pamuk, akrilik gibi seçeneklerin bulunduğu çok sayıda kartela bulunmaktadır.
  • Ahşap ayaklar için renk seçimi yapılabilir. Tercihe göre istenilen renkte lake olarak da boyanabilir.
  • Kullanım Yeri: Otel yemek alanları, restaurant, cafe, coffee shop, alışveriş merkezi, steak house dekorasyonlarında kullanılabilir. Ayrıca hastane, klinik, fabrika, ofis dekorasyonlarının yemek bölümleri için de ideal seçimdir.
  • İç mekan kullanımına uygundur.
  • Cafe sandalyesi ilgili detaylı bilgi ve toptan satış fiyatı için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo