NEO-300156T Yuvarlak Sırtlı Cafe Sandalyesi

Yuvarlak-Sırtlı-Cafe-Sandalyesi-NEO-300156
Yuvarlak-Sırtlı-Cafe-Sandalyesi-1-NEO-300156
Yuvarlak-Sırtlı-Cafe-Sandalyesi-2-NEO-300156
Yuvarlak Sırtlı Cafe Sandalyesi-3 NEO-300156

NEO-300156T Yuvarlak Sırtlı Cafe Sandalyesi

0 out of 5

Yuvarlak Sırtlı Cafe Sandalyesi modeli otel yemek alanları, restaurant, cafe, coffee shop, alışveriş merkezleri ve steak house dekorasyonlarında rahatlıkla kullanılabiliyor. Ürün bunlara ek olarak hastane, klinik, fabrika ve ofislerin yemek bölümleri için de ideal bir seçim olarak ön plana çıkıyor.

BOYUT
Genişlik : 55cm  / 21,6inc
Derinlik : 59cm  / 23,2inc
Sırt Yüksekliği : 92cm  / 32,6inc
Oturum Yüksekliği : 47cm  / 18,5inc
Ağırlık : 8,6kg

Açıklama

Yuvarlak Sırtlı Cafe Sandalyesi

Yuvarlak Sırtlı Cafe Sandalyesi modeli otel yemek alanları, restaurant, cafe, coffee shop, alışveriş merkezleri ve steak house dekorasyonlarında rahatlıkla kullanılabiliyor. Ürün bunlara ek olarak hastane, klinik, fabrika ve ofislerin yemek bölümleri için de ideal bir seçim olarak ön plana çıkıyor. Sağlam yapısı sayesinde uzun ömürlü kullanım avantajı sunan ürün, kullanıcıların beğenisini kazanıyor.

Sizin siparişinize göre üretim süreci başlayan sandalyenin ahşap ayakları, birinci sınıf kayın ağacı kullanılarak imal ediliyor. Yüksek dansiteli süngerle üretilen döşemeli kısım için farklı tür, renk ve desenlerde kumaş ve deri kullanılabiliyor. Suni deri, süet, kadife, nubuk, akrilik, kadife, keten ve pamuk gibi seçeneklerin yer aldığı kartela çeşitliliğine sahip olan sandalye, kaliteli dolgu malzemesi yardımıyla konforlu bir oturum deneyimi vadediyor.

İç mekân kullanımına uygun olan ürünün ahşap ayakları için renk seçimi yapılabiliyor. İşletmenizin ya da kurumunuzun kurumsal kimliğini en iyi şekilde yansıtmak için iyi tercihlerden biri olan sandalyenin üretim süresi, teslimat süresi ve fiyatı hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilir, dilerseniz ürünü hemen sipariş verebilirsiniz.

Opsiyonları:

  • Sipariş üzerine üretim programına alınmaktadır.
  • Kullanılan Malzeme: Ahşap ayak üretiminde 1. sınıf fırınlanmış kayın ağacı kullanılmaktadır. Yüksek dansiteli sünger kullanılan döşemeli kısım için, farklı türlerde, renk ve desenlerde kumaş veya deri kullanılabilir. Suni deri, süet, nubuk, kadife, keten, pamuk, akrilik gibi seçeneklerin bulunduğu çok sayıda kartela bulunmaktadır.
  • Ahşap ayaklar için renk seçimi yapılabilir. Tercihe göre istenilen renkte lake olarak da boyanabilir.
  • Kullanım Yeri: Otel yemek alanları, restaurant, cafe, coffee shop, alışveriş merkezi, steak house dekorasyonlarında kullanılabilir. Ayrıca hastane, klinik, fabrika, ofis dekorasyonlarının yemek bölümleri için de ideal seçimdir.
  • İç mekan kullanımına uygundur.
  • Cafe sandalyesi ilgili detaylı bilgi ve toptan satış fiyatı için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo