NEO-300365T Ahşap Gövdeli Döşemeli Sandalye

Ahşap Gövdeli Döşemeli Sandalye NEO-300365
Ahşap Gövdeli Döşemeli Sandalye-1 NEO-300365

NEO-300365T Ahşap Gövdeli Döşemeli Sandalye

0 out of 5

Ahşap Gövdeli Döşemeli Sandalye, iç mekân kullanımına son derece uygun. Otel yemek alanları, restoran, cafe, coffee shop, alışveriş merkezi ve steak house dekorasyonlarında sıklıkla tercih edilen ürün; hastane, klinik, fabrika, ofis gibi çalışma alanlarının yemek bölümlerinde de kullanılıyor.

BOYUT
Genişlik : 54cm  / 21,2inc
Derinlik : 50cm  / 19,6inc
Sırt Yüksekliği : 74cm  / 29,1inc
Oturum Yüksekliği : 43cm  / 16,9inc
Ağırlık : 6,2kg

Açıklama

Ahşap Gövdeli Döşemeli Sandalye

Sipariş üzerine üretim programına dahil edilen Ahşap Gövdeli Döşemeli Sandalye, iç mekân kullanımına son derece uygun. Otel yemek alanları, restoran, cafe, coffee shop, alışveriş merkezi ve steak house dekorasyonlarında sıklıkla tercih edilen ürün; hastane, klinik, fabrika, ofis gibi çalışma alanlarının yemek bölümlerinde de kullanılıyor.

Ahşap gövde üretiminde birinci sınıf fırınlanmış kayın ağacı kullanılan sandalye, yüksek dansiteli sünger yardımıyla imal edilen döşeme kısmı sayesinde konforlu bir oturum deneyimi vadediyor. Ürünün oturum kısmında farklı tür, renk ve desenlerde kumaş veya deri tercih edilebiliyor. Ayrıca suni deri, süet, kadife, nubuk, keten, akrilik ve pamuk seçeneklerinin yer aldığı birçok farklı kartela kullanıcıların beğenisine sunuluyor.

İşletmenizin ruhunu en iyi şekilde yansıtan ve yer aldığı ortamın dekorasyonuna bambaşka bir hava katan sandalyenin ahşap gövde rengi de kullanıcı tercihi üzerine belirleniyor. Siz de işletmenizin tarzını şık bir parçayla tamamlamak istiyorsanız ürünün teknik özellikleri, teslimat süresi ve fiyatı hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilir, isterseniz modeli hemen sipariş edebilirsiniz.

Opsiyonları:

  • Sipariş üzerine üretim programına alınmaktadır.
  • Kullanılan Malzeme: Ahşap gövde üretiminde 1. sınıf fırınlanmış kayın ağacı kullanılmaktadır. Yüksek dansiteli sünger kullanılan oturum kısmı için, farklı türlerde, renk ve desenlerde kumaş veya deri kullanılabilir. Suni deri, süet, nubuk, kadife, keten, pamuk, akrilik gibi seçeneklerin bulunduğu çok sayıda kartela bulunmaktadır.
  • Ahşap gövde için renk seçimi yapılabilir.
  • Kullanım Yeri: Otel yemek alanları, restaurant, cafe, coffee shop, alışveriş merkezi, steak house dekorasyonlarında kullanılabilir. Ayrıca hastane, klinik, fabrika, ofis dekorasyonlarının yemek bölümleri için de ideal seçimdir.
  • Bu model, bar sandalyesi olarak da üretilmektedir. Aynı dekorasyonda birlikte kullanılabilir.
  • İç mekan kullanımına uygundur.
  • Döşemeli ahşap sandalye ilgili detaylı bilgi ve toptan satış fiyatı için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo