NEO-300366T Ahşap Gövdeli Döşemeli Bar Sandalyesi

Ahşap Gövdeli Döşemeli Bar Sandalyesi NEO-300366T
Ahşap Gövdeli Döşemeli Bar Sandalyesi-1 NEO-300366T
Ahşap Gövdeli Döşemeli Bar Sandalyesi-2 NEO-300366T

NEO-300366T Ahşap Gövdeli Döşemeli Bar Sandalyesi

0 out of 5

BOYUT
Genişlik : 52cm  / 20,4inc
Derinlik : 54cm  / 21,2inc
Sırt Yüksekliği : 104cm  / 40,9inc
Oturum Yüksekliği : 73cm  / 28,7inc
Ağırlık : 7,9kg

Açıklama

Ahşap Gövdeli Döşemeli Bar Sandalyesi

Ahşap Gövdeli Döşemeli Bar Sandalyesi otel, cafe, coffee shop ve bar dekorasyonunun vazgeçilmez parçalarından biri olan bar sandalyelerinin en iyi örnekleri arasında yer alıyor. Modern ve kullanışlı tasarımıyla avantajlı bir kullanıcı deneyimi sunan ürün, rahat oturumu sayesinde de misafirleriniz için konforlu bir ortam yaratıyor.

Sandalyenin tamamı ahşap olarak tasarlanırken oturma kısmında kumaş ya da deri uygulaması yapılabilen ve kaliteli bir iç dolgu malzemesine sahip olan döşeme kullanılıyor. Döşeme için farklı tür ve desenlerde kumaş ve deri seçeneklerinin yer aldığı çok sayıda kartela bulunuyor. Birinci sınıf fırınlanmış kayın ağacından imal edilen ahşap gövdenin renk seçimi de kullanıcı tarafından yapılabiliyor.

Sipariş üzerine üretim programına alınan model, yemek sandalyesi olarak da üretilebiliyor. Ürün kavisli sırt ve ergonomik kol tasarımı sayesinde omurga sağlığını destekliyor. Misafirlerinizi sağlıklı bir şekilde ağırlamak için en uygun tercihlerden biri olan sandalye, yapacağınız değişikliklerle size özel hâle geliyor.

Şirket, otel ve plazaların resepsiyon ve lobi alanlarında kullanımı da ideal olan ürüne işletmenizde yer vermek istiyorsanız, hem üretim detayları hem de modifikasyon seçenekleriyle ilgili bilgi almak ve ürünü sipariş etmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Opsiyonları:

  • Sipariş üzerine üretim programına alınmaktadır.
  • Kullanılan Malzeme: Ahşap gövde üretiminde 1. sınıf fırınlanmış kayın ağacı kullanılmaktadır. Yüksek dansiteli sünger kullanılan oturum kısmı için, farklı türlerde, renk ve desenlerde kumaş veya deri kullanılabilir. Suni deri, süet, nubuk, kadife, keten, pamuk, akrilik gibi seçeneklerin bulunduğu çok sayıda kartela bulunmaktadır.
  • Ahşap gövde için renk seçimi yapılabilir.
  • Kullanım Yeri: Otel, bar, cafe, coffee shop işletmelerinin dekorasyonlarında kullanılabilir. Ayrıca şirket, otel, plaza binalarının resepsiyon ve lobi alanları için idealdir.
  • İç mekan kullanımına uygundur.
  • Bu model, yemek sandalyesi olarak da üretilmektedir. Aynı dekorasyonda birlikte kullanılabilir.
  • Döşemeli bar sandalyesi ilgili detaylı bilgi ve toptan satış fiyatı için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo