NEO-300358T Ahşap Döşemeli Sırtlı Bar Sandalyesi

NEO-300358T Ahşap Döşemeli Sırtlı Bar Sandalyesi
NEO-300358T Ahşap Döşemeli Sırtlı Bar Sandalyesi

NEO-300358T Ahşap Döşemeli Sırtlı Bar Sandalyesi

Çağı yakalayan, dinamik ve şık tasarımların en iyi örneklerinden biri olan ahşap döşemeli sırtlı bar sandalyesi, mekanlarınıza bambaşka bir hava katar.

BOYUT
Genişlik : 47cm  / 18,5inc
Derinlik : 60cm  / 23,6inc
Sırt Yüksekliği : 107cm  / 42,1inc
Oturum Yüksekliği : 82cm  / 32,2inc
Ağırlık : 8,9kg

Açıklama

Ahşap Döşemeli Sırtlı Bar Sandalyesi (NEO-300358T )

Çağı yakalayan, dinamik ve şık tasarımların en iyi örneklerinden biri olan ahşap döşemeli sırtlı bar sandalyesi, mekanlarınıza bambaşka bir hava katar. İç mekanlar için özel olarak dizayn edilen bu ürünü bar, cafe, coffee shop, food court gibi yeme – içme alanlarında ya da şık otel ve restoran tasarımlarınızda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Model, alışveriş merkezi ve sosyal tesis gibi geniş alanlar için de son derece uygundur.

Dayanıklı ahşap gövdesi üzerinde yükselen ürünün oturum ve sırt alanı döşeme kumaşıyla kaplanmıştır. Yaslanma alanındaki kavis sayesinde uzun oturma süreleri için üstün bir konfor sunar. Kolsuz özelliği ile geniş ve özgür bir alan yaratır. Ayaklarına eklenen destek ahşapları tasarımın tamamlayıcı unsuru olarak dikkat çeker.

Bar sandalyesini ufak bazı değişikliklerle daha kişisel bir tasarım haline dönüştürebilir ve mekanınızın genel tasarımıyla bir bütünlük oluşturabilirsiniz. Döşeme kumaşı için farklı bir renk ya da desen seçebilir veya dilerseniz deriyle de kaplatabilirsiniz. Tasarımın dinamik ahşap uygulamasını farklı bir renkte tercih edebilirsiniz.

Bar sandalyesi hakkında daha fazla bilgi almak, tasarım seçeneklerinizi görüşmek ve avantajlı fiyatlarla ürünü sipariş vermek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Opsiyonları:

  • Sipariş üzerine üretim programına alınmaktadır
  • Kullanılan Malzeme: Ahşap gövdeli. Oturum ve sırt kısmı döşemelidir.
  • Döşeme kısmı için kumaş veya deri kullanılabilir. Renk ve desen seçimi yapılabilir.
  • Ahşap gövde rengi kullanıcı tarafından seçilebilir.
  • Yüksek adetli siparişlerde ürün üzerinde küçük değişiklikler yapılabilir. Bilgi isteyiniz.
  • Kullanım Yeri: Cafe, restaurant, otel, bar, coffee shop, food court, sosyal tesis, alışveriş merkezi gibi yeme-içme sektöründeki firmaların dekorasyonunda tercih edilmektedir.
  • Ahşap Döşemeli Sırtlı Bar Sandalyesi ile ilgili detaylı bilgi ve toptan satış fiyatı için iletişime geçiniz.

Üretim aşamaları, teknik bilgiler, teslimat süresi, logolu üretim, modifikasyon seçenekleri, fiyat bilgisi ile ilgili bilgi almak ve sipariş vermek için lütfen iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.


“NEO-300358T Ahşap Döşemeli Sırtlı Bar Sandalyesi” için yorum yapan ilk kişi siz olun