NEO-300261T Klasik Cafe Döşemeli Sandalye

NEO-300261T-Klasik-Cafe-Döşemeli-Sandalye-1
NEO-300261T-Klasik-Cafe-Döşemeli-Sandalye-2
Klasik Cafe Döşemeli Sandalye NEO-300261T-3
Klasik Cafe Döşemeli Sandalye NEO-300261T-4

NEO-300261T Klasik Cafe Döşemeli Sandalye

Klasik Cafe Döşemeli Sandalye modeli cafe, restaurant, otel, coffee shop, food court, sosyal tesis, alışveriş merkezi gibi yeme-içme sektöründeki firmaların dekorasyonunda tercih edilmektedir.

 

Üretim aşamaları, teknik bilgiler, teslimat süresi, logolu üretim, modifikasyon seçenekleri, fiyat bilgisi ile ilgili bilgi almak ve sipariş vermek için lütfen iletişime geçiniz.

BOYUT
Genişlik : 47cm  / 18,5inc
Derinlik : 56cm  / 22inc
Sırt Yüksekliği : 82cm  / 32,2inc
Oturum Yüksekliği : 48cm  / 18,8inc
Ağırlık : 6,5kg

Açıklama

Klasik Cafe Döşemeli Sandalye

Cafeler, restaurantlar, oteller, coffee shop’lar ve bistrolar için en ideal mobilya seçenekleri arasında ilk sıralarda yer alıyor. Food court, sosyal tesis, alışveriş merkezi gibi işletmelerde de rahatlıkla kullanılabilen ürün, ahşap gövdesi ve döşeme detaylarıyla konuklarınıza yüksek bir konfor sunmanıza yardımcı oluyor.

Gövde kısmı ahşaptan imal edilen ürün, dilediğiniz renkte üretilebiliyor. Döşeme kısmında ise tercihinize göre deri ya da kumaş seçeneklerinden yararlanma şansınız bulunuyor. Müşterilerinize yüksek bir konfor ve geniş bir hareket alanı sunabilmeniz için kolçaksız şekilde tasarlanan ahşap sandalye modeli, dayanıklı aksamı sayesinde son derece güvenli bir şekilde kullanılabiliyor. Soft dolgu materyalleri ise oturma sırasında rahat bir deneyim yaşatıyor. Dikiş detaylarıyla estetik bir görünüm sunan sandalye, ayaklarının alt kısmında bulunan küçük kaydırmaz aparatlar sayesinde pürüzsüz yüzeylerde oluşabilen kayma problemlerini de engelliyor.

Ürünün döşeme kısımları için dilediğiniz renk ve deseni seçebilir, isterseniz ürüne kurumsal logonuzu da bastırabilirsiniz. Bu sayede işletmenizin karakteriyle tamamen uyum sağlayan mobilyalar kullanma avantajından yararlanabilir ve konuklarınıza firmanıza yakışacak kadar yüksek bir konfor sunabilirsiniz. Yüksek adetli siparişlerde ürün üzerinde değişiklikler de yaptırabilir ve böylece eşsiz bir tasarıma kavuşabilirsiniz. Modelin detayları hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilir, dilerseniz toplu sipariş verebilirsiniz.

Opsiyonları: Sipariş üzerine üretim programına alınmaktadır

  • Kullanılan Malzeme: Ahşap gövdeli. Oturum ve sırt kısmı döşemelidir.
  • Döşeme kısmı için kumaş veya deri kullanılabilir. Renk ve desen seçimi yapılabilir.
  • Ahşap gövde rengi kullanıcı tarafından seçilebilir.
  • Yüksek adetli siparişlerde ürün üzerinde küçük değişiklikler yapılabilir. Bilgi isteyiniz.
  • Kullanım Yeri: Cafe, restaurant, otel, coffee shop, food court, sosyal tesis, alışveriş merkezi gibi yeme-içme sektöründeki firmaların dekorasyonunda tercih edilmektedir.

Cafe mobilyalarının toptan satışı için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.


“NEO-300261T Klasik Cafe Döşemeli Sandalye” için yorum yapan ilk kişi siz olun