NEO-300262T Hazeranlı Yemek Sandalyesi

NEO-300262T-Hazeranlı-Yemek-Sandalyesi-1
NEO-300262T-Hazeranlı-Yemek-Sandalyesi-2
Hazeranlı Yemek Sandalyesi NEO-300262T-3

NEO-300262T Hazeranlı Yemek Sandalyesi

Restaurant, cafe, coffee shop, food court gibi mekanlarla uyumlu olan hazeranlı yemek sandalyesini, dilerseniz otel dekorasyonunda da kullanabilirsiniz.

Hazeranlı Yemek Sandalyesi modeli hakkında daha fazla bilgi almak, tasarım seçeneklerinizi görüşmek ve avantajlı fiyatlardan faydalanarak ürünü sipariş vermek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

BOYUT
Genişlik : 47cm  / 18,5inc
Derinlik : 59cm  / 23,2inc
Sırt Yüksekliği : 82cm  / 32,2inc
Oturum Yüksekliği : 48cm  / 18,8inc
Ağırlık : 6,4kg

Açıklama

Hazeranlı Yemek Sandalyesi

Romantik hazeran uygulamasını modern bir tasarımla buluşturan hazeranlı yemek sandalyesi modeli, sizlere çok geniş bir kullanım alanı sunuyor. Şık restaurant tasarımlarıyla ve cafe, coffee shop, food court gibi mekanlarla uyumlu olan bu ürünü, dilerseniz otel, sosyal tesis ve alışveriş merkezi gibi kalabalık alanlarda da kullanabilirsiniz. Kapladığı ufak alan sayesinde kalabalık mekan kullanımlarında avantaj sağlar.

Dayanıklı ahşap ayaklar üzerinde yükselen ürünün gövdesi de yine ahşap malzeme ile imal ediliyor. Yaslanma bölümündeki hazeran uygulaması tasarıma romantik bir hava katıyor. Kolçaksız bir model olması sebebiyle geniş ve özgür bir oturum alanı sunuyor.

Tasarımı daha kişisel hale getirmek isteyenler için farklı seçenekler de bulunuyor. Dilerseniz ürünün ahşap ve hazeran rengini değiştirebilir, oturum kısmındaki döşeme kumaşını farklı bir renk ya da desende seçebilirsiniz. Oturum alanını deri ile de kaplatabilirsiniz. Tasarım şık kapitone uygulaması için de imkan tanıyor.

Ahşap Sandalye modeli hakkında daha fazla bilgi almak, tasarım seçeneklerinizi görüşmek ve avantajlı fiyatlardan faydalanarak ürünü sipariş vermek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Opsiyonları:

  • Sipariş üzerine üretim programına alınmaktadır
  • Kullanılan Malzeme: Ahşap gövdeli. Oturum kısmı döşemeli, sırt kısmı hazeranlıdır.
  • Döşeme kısmı için kumaş veya deri kullanılabilir. Renk ve desen seçimi yapılabilir. Kapitoneli olarak üretilebilir.
  • Ahşap gövde ve hazeran rengi kullanıcı tarafından seçilebilir.
  • Yüksek adetli siparişlerde ürün üzerinde küçük değişiklikler yapılabilir. Bilgi isteyiniz.
  • Kullanım Yeri: Cafe, restaurant, otel, coffee shop, food court, sosyal tesis, alışveriş merkezi gibi yeme-içme sektöründeki firmaların dekorasyonunda tercih edilmektedir.
  • Hazeranlı Yemek Sandalyesini ekonomik fiyat ile sipariş vermek için iletişime geçiniz.

Üretim aşamaları, teknik bilgiler, teslimat süresi, logolu üretim, modifikasyon seçenekleri, fiyat bilgisi ile ilgili bilgi almak ve sipariş vermek için lütfen iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.


“NEO-300262T Hazeranlı Yemek Sandalyesi” için yorum yapan ilk kişi siz olun