NEO-300254T Coffee Shop Sandalye

NEO-300254T Coffee Shop Sandalye
NEO-300254T Coffee Shop Sandalye -1
NEO-300254T Coffee Shop Sandalye -2

NEO-300254T Coffee Shop Sandalye

Coffee Shop Sandalye, restaurant, cafe, otel, food court, restaurant, avm ve coffee shop mekanları için rahat ve modern tasarımıyla konforlu bir oturma alanı sağlıyor

BOYUT
Genişlik : 60cm  / 23,6inc
Derinlik : 56cm  / 22inc
Sırt Yüksekliği : 82cm  / 32,2inc
Oturum Yüksekliği : 48cm  / 18,8inc
Ağırlık : 8,2kg

Açıklama

Coffee Shop Sandalye 

Retro Sandalye, yeme içme sektöründe faaliyet gösteren restaurant, cafe, otel, food court, restaurant, alışveriş merkezi ve coffee shop mekanları için rahat ve modern tasarımıyla konforlu bir oturma alanı sağlıyor. Coffee Shop Sandalye, farklı ve şık tasarımıyla işletmenizin dekorasyonuna yeni bir hava katıyor. Rahat oturum için omurga sağlığını destekleyecek şekilde tasarlanan ürün, sağlamlığıyla uzun süre kullanılabiliyor ve işletmenizin bütçesi için bir avantaj sağlıyor.

Sipariş üzerine üretim programına alınan ve müşterilerin tercihine göre özel olarak üretilen Coffee Shop sandalye, ergonomik yapısı ve dayanıklılığıyla kalabalık işletmeler için ideal bir tercih oluşturuyor. Tamamen kaliteli malzemeler kullanılarak imal edilen sandalyenin gövde rengi kullanıcı tarafından seçilebilen ahşap olarak tasarlanıyor. Oturum ve sırt kısmında döşeme kullanılan ürün için, çeşitli renk ve desenlerde kumaş ya da deri uygulaması yapılabiliyor.

Sizin tarafınızdan seçilen modifiye işlemleriyle işletmenizin dekorasyonuna kolaylıkla uyum sağlayabilen sandalyeler, tarzınızı en iyi şekilde yansıtırken konuklarınızı ise en sağlıklı ve konforlu şekilde ağırlıyor. Üretim, modifikasyon çeşitleri ve fiyat bilgisi almak ve dilerseniz sipariş vermek için hemen bizimle iletişime geçiniz.

Opsiyonları:

  • Sipariş üzerine üretim programına alınmaktadır
  • Kullanılan Malzeme: Ahşap gövdeli. Oturum ve sırt kısmı döşemelidir.
  • Döşeme kısmı için kumaş veya deri kullanılabilir. Renk ve desen seçimi yapılabilir.
  • Ahşap gövde rengi kullanıcı tarafından seçilebilir.
  • Yüksek adetli siparişlerde ürün üzerinde küçük değişiklikler yapılabilir. Bilgi isteyiniz.
  • Kullanım Yeri: Coffee shop, restaurant, otel, food court, sosyal tesis, alışveriş merkezi gibi yeme-içme sektöründeki firmaların dekorasyonunda tercih edilmektedir.
  • Coffee Shop Sandalyesi ile ilgili detaylı bilgi ve toptan satış fiyatı için iletişime geçiniz.

Üretim aşamaları, teknik bilgiler, teslimat süresi, logolu üretim, modifikasyon seçenekleri, fiyat bilgisi ile ilgili bilgi almak ve sipariş vermek için lütfen iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.


“NEO-300254T Coffee Shop Sandalye” için yorum yapan ilk kişi siz olun

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.