NEO-300391T Cafe Restaurant İç Mekan Kollu Sandalye

NEO-300391T-Cafe-Restaurant-İç-Mekan-Kollu-Sandalye-1
NEO-300391T-Cafe-Restaurant-İç-Mekan-Kollu-Sandalye-3
NEO-300391T-Cafe-Restaurant-İç-Mekan-Kollu-Sandalye-2

NEO-300391T Cafe Restaurant İç Mekan Kollu Sandalye

Cafe Restaurant İç Mekan Kollu Sandalye, özellikle otel, cafe, restoran, sosyal tesis ve alışveriş merkezi gibi işletmelerin dekorasyonunda kullanılabiliyor.

Üretim aşamaları, teknik bilgiler, teslimat süresi, logolu üretim, modifikasyon seçenekleri, fiyat bilgisi ile ilgili bilgi almak ve sipariş vermek için lütfen iletişime geçiniz.

BOYUT
Genişlik : 54cm  / 21,2inc
Derinlik : 61cm  / 24inc
Sırt Yüksekliği : 87cm  / 34,2inc
Oturum Yüksekliği : 46cm  / 18,1inc
Ağırlık : 8,5kg

Açıklama

Cafe Restaurant İç Mekan Kollu Sandalye

Cafe Restaurant İç Mekan Kollu Sandalye, özellikle otel, cafe, restoran, sosyal tesis ve alışveriş merkezi gibi işletmelerin iç mekan dekorasyonunda kullanılabiliyor. Yeme içme sektöründe faaliyet gösteren bir işletme için, bir mobilyanın en önemli özelliklerinden biri, uzun süreli oturum süresince konfor sağlayabilmesi. Ürün, yalnızca omurga sağlığını destekleyen yapısıyla rahat oturum sağlamakla kalmıyor, ayrıca modern ve şık tasarımıyla da göz dolduruyor.

Kaliteli malzemeler kullanılarak tasarlanan ve üretilen sandalyede, oldukça muntazam ve incelikli bir işçilik uygulanıyor. Ahşap ayaklı olarak üretilen ürünün oturum ve sırt kısmı kontra üzerine döşeme şeklinde yapılıyor. Yüksek hacimli siparişlerde sandalyeler üzerinde küçük değişiklikler gerçekleştirilebiliyor. Ahşap ayak rengi kullanıcı tarafından belirlenebiliyor, döşeme kısmında çeşitli renk ve desenlerde kumaş ya da deri kullanılabiliyor.

Ürün üzerinde yapacağınız değişiklikler sandalyenin işletmenin genel atmosferine tamamen uyum sağlamasını kolaylaştırıyor. Siz de misafirlerinizi firmanıza özel sağlıklı ve konforlu bir şekilde ağırlamak isterseniz, bu sandalyeyi tercih edebilirsiniz. Ayrıca yapabileceğiniz modifikasyonlar hakkında bilgi almak ve dilerseniz sipariş vermek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Opsiyonları:

  • Sipariş üzerine üretim programına alınmaktadır
  • Kullanılan Malzeme: Ahşap Ayaklı. Oturum ve sırt kısmı kontra üzerine döşemelidir.
  • Döşeme kısmı için kumaş veya deri kullanılabilir. Renk ve desen seçimi yapılabilir.
  • Ahşap ayak rengi kullanıcı tarafından seçilebilir.
  • Yüksek adetli siparişlerde ürün üzerinde küçük değişiklikler yapılabilir. Bilgi isteyiniz.
  • Kullanım Yeri: Cafe, restaurant, sosyal tesis, alışveriş merkezi, otel gibi yeme-içme sektöründeki firmaların dekorasyonunda tercih edilmektedir.
  • Cafe mobilyalarının toptan satışı ile ilgili detaylı bilgi için iletişime geçiniz.

Üretim aşamaları, teknik bilgiler, teslimat süresi, logolu üretim, modifikasyon seçenekleri, fiyat bilgisi ile ilgili bilgi almak ve sipariş vermek için lütfen iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.


“NEO-300391T Cafe Restaurant İç Mekan Kollu Sandalye” için yorum yapan ilk kişi siz olun