NEO-300388T Baklava Desenli Cafe Sandalyesi

NEO-300388T-Baklava-Desenli-Cafe-Sandalyesi-1
NEO-300388T-Baklava-Desenli-Cafe-Sandalyesi-2

NEO-300388T Baklava Desenli Cafe Sandalyesi

Dinamik hatları ve modern görüntüsüyle dikkat çeken baklava desenli cafe sandalyesi modeli, size geniş bir kullanım alanı sunar.

Baklava desenli cafe sandalyesi hakkında daha fazla bilgi almak, tasarım seçeneklerinizi belirlemek ve avantajlı fiyatlarla ürünü sipariş vermek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

BOYUT
Genişlik : 59cm  / 23,2inc
Derinlik : 57cm  / 22,4inc
Sırt Yüksekliği : 86cm  / 33,8inc
Oturum Yüksekliği : 47cm  / 18,5inc
Ağırlık : 7,8kg

Açıklama

Baklava Desenli Cafe Sandalyesi

Dinamik hatları ve modern görüntüsüyle dikkat çeken baklava desenli cafe sandalyesi modeli, size geniş bir kullanım alanı sunar. Ürünü cafe, coffee shop ve restaurant gibi yeme – içme sektörlerinde tercih edebilirsiniz. Zarif hatları sebebiyle ufak bir alan kapladığından alışveriş merkezi, sosyal tesis ya da otel gibi kalabalık mekanlarda da rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Dayanıklı ahşap ayakları üzerinde yükselen sandalyenin oturum ve sırt alanındaki döşemesi kontra üzerine uygulanmıştır. Kolçaksız tasarımı ve yaslanma alanındaki derin kavis sayesinde uzun süreli oturumlar için ideal bir konfor sunar. Ayaklarındaki dinamik açılımlar ve yaslanma alanındaki girintilerle bütünlüklü bir tasarım oluşturur.

Sandalyeler üzerinde değişiklikler yaparak daha kişisel bir tasarım elde edebilirsiniz. Baklava desenli döşemesi için farklı bir renk ya da kumaş tercihinde bulunabilir, dilerseniz deri kaplama uygulaması da yaptırabilirsiniz. Ürünün ahşap ayakları için de başka bir renk seçebilirsiniz.

Baklava desenli cafe sandalyesi hakkında daha fazla bilgi almak, tasarım seçeneklerinizi belirlemek ve avantajlı fiyatlarla ürünü sipariş vermek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Opsiyonları:

  • Sipariş üzerine üretim programına alınmaktadır. 
  • Kullanılan Malzeme: Ahşap Ayaklı. Oturum ve sırt kısmı kontra üzerine döşemelidir.
  • Döşeme kısmı için kumaş veya deri kullanılabilir. Renk ve desen seçimi yapılabilir.
  • Ahşap ayak rengi kullanıcı tarafından seçilebilir.
  • Yüksek adetli siparişlerde ürün üzerinde küçük değişiklikler yapılabilir. Bilgi isteyiniz.
  • Kullanım Yeri: Cafe, restaurant, sosyal tesis, alışveriş merkezi, otel gibi yeme-içme sektöründeki firmaların dekorasyonunda tercih edilmektedir.
  • Cafe mobilyalarının toptan satışı için iletişime geçiniz.

Üretim aşamaları, teknik bilgiler, teslimat süresi, logolu üretim, modifikasyon seçenekleri, fiyat bilgisi ile ilgili bilgi almak ve sipariş vermek için lütfen iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.


“NEO-300388T Baklava Desenli Cafe Sandalyesi” için yorum yapan ilk kişi siz olun