NEO-300428T Masif Ahşap Bar Taburesi Konik Ayaklı

NEO-300428T-Masif-Ahşap-Bar-Taburesi-Konik-Ayaklı-1

NEO-300428T Masif Ahşap Bar Taburesi Konik Ayaklı

Klasik bar taburelerinin en sade ve modern örneklerinden biri olan masif ahşap bar taburesi konik ayaklı modeli, konfor ve şıklığı bir arada sunuyor.

BOYUT
Genişlik : 53cm  / 20,8inc
Derinlik : 56cm  / 22inc
Sırt Yüksekliği : 80cm  / 31,4inc
Oturum Yüksekliği : 80cm  / 31,4inc
Ağırlık : 7,3kg

Açıklama

Masif Ahşap Bar Taburesi Konik Ayaklı

Klasik bar taburelerinin en sade ve modern örneklerinden biri olan masif ahşap bar taburesi konik ayaklı modeli, konfor ve şıklığı bir arada sunuyor. Model, kullanım mekanları açısından da size geniş bir alan tanıyor. Ahşap tabure modelini, özellikle bar dekorasyonlarında rahatlıkla kullanabilirsiniz. Cafe, coffee shop, food court ve şık restoran çalışmalarınızda da tercih edebilirsiniz. Ürün, kapladığı ufak alan sebebiyle sosyal tesis, otel ve lobi gibi daha kalabalık ve geniş mekanlarda da avantaj sağlar.

Güçlü ahşap ayakları üzerinde yükselen tabure, birinci sınıf fırınlanmış kayın ağacından imal edilmiştir. Bu sayede uzun bir kullanım ömrü sunar. Tablasında bulunan kavisler daha rahat bir oturum alanı yaratır. Minimal tasarımı sayesinde mekanlara sade bir şıklık katar. Bar taburesini mekanınızın genel tasarımı ya da işletmenizin kurumsal kimliği ile daha uyumlu hale getirmek isterseniz, ahşap rengini değiştirebilirsiniz.

Masif ahşap bar taburesi modelinin avantajlı fiyatları hakkında bilgi almak, farklı tasarım fikirlerinizi ürüne uygulatmak ve sipariş vermek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Opsiyonları:

  • Sipariş üzerine üretim programına alınmaktadır
  • Kullanılan Malzeme: Tamamı ahşap 1.sınıf fırınlanmış kayın ağacından imal.
  • Ahşap gövde rengi kullanıcı tarafından seçilebilir.
  • Yüksek adetli siparişlerde ürün üzerinde küçük değişiklikler yapılabilir. Bilgi isteyiniz.
  • Kullanım Yeri: Otel, bar, lobi, restaurant, cafe, food court, coffee shop, sosyal tesis gibi yeme-içme sektöründeki firmaların dekorasyonunda tercih edilmektedir.
  • Masif Ahşap Bar Taburesi ile ilgili detaylı bilgi ve toptan satış fiyatı için iletişime geçiniz.

Üretim aşamaları, teknik bilgiler, teslimat süresi, logolu üretim, modifikasyon seçenekleri, fiyat bilgisi ile ilgili bilgi almak ve sipariş vermek için lütfen iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.


“NEO-300428T Masif Ahşap Bar Taburesi Konik Ayaklı” için yorum yapan ilk kişi siz olun