NEO-300426T Exclusive Bar Sandalyesi

Exclusive Bar Sandalyesi NEO-300426T
Exclusive Bar Sandalyesi-1 NEO-300426T
Exclusive Bar Sandalyesi-2 NEO-300426T
Exclusive Bar Sandalyesi-3 NEO-300426T
Exclusive Bar Sandalyesi-4 NEO-300426T
Exclusive Bar Sandalyesi-5 NEO-300426T
Exclusive Bar Sandalyesi-6 NEO-300426T

NEO-300426T Exclusive Bar Sandalyesi

0 out of 5

Exclusive Bar Sandalyesi, sipariş üzerine üretime programına alınıyor. Modern ve şık tasarımını oturum rahatlığıyla bir araya getiren ürün, iç mekân kullanımı için oldukça uygun. Şık dekorasyona sahip otellerin bar ve lobilerinin yanı sıra hem cafe hem de coffee shop gibi işletmelerde de tercih edilen sandalye, insan trafiğinin yoğun olduğu alanlarda kullanıldığında bile uzun yıllar dayanıklılığını koruyor.

BOYUT
Genişlik : 51cm  / 20inc
Derinlik : 66cm  / 25,9inc
Sırt Yüksekliği : 115cm  / 45,2inc
Oturum Yüksekliği : 77cm  / 30,3inc
Ağırlık : 9,4kg

Açıklama

Exclusive Bar Sandalyesi

Exclusive Bar Sandalyesi, sipariş üzerine üretime programına alınıyor. Modern ve şık tasarımını oturum rahatlığıyla bir araya getiren ürün, iç mekân kullanımı için oldukça uygun.

Şık dekorasyona sahip otellerin bar ve lobilerinin yanı sıra hem cafe hem de coffee shop gibi işletmelerde de tercih edilen sandalye, insan trafiğinin yoğun olduğu alanlarda kullanıldığında bile uzun yıllar dayanıklılığını koruyor.

Ahşap ayak üretiminde birinci sınıf fırınlanmış kayın ağacı kullanılıyor. Döşemeli kısım yüksek dansiteli süngerle üretiliyor. Bu bölümde farklı renk, tür ve desenlerde kumaş veya deri kullanıcıların beğenisine sunuluyor. Ayrıca suni deri, süet, nubuk, pamuk, keten, kadife ve akrilik gibi kartela seçenekleri de döşemeli kısımda tercih edilebiliyor.

Sandalyenin ahşap ayakları istenilen renkte boyanabildiği gibi, farklı renklerde lake de tercih edilebiliyor. Ayakları birbirine bağlayan metal bağlantı, kromaj veya istenilen renkte statik boyalı olarak üretilebiliyor.

Siz de ürün hakkında daha fazla bilgi almak ve hem teslimat süresi hem de fiyatla ilgili öğrenmek istediklerinizi sormak için bizimle iletişime geçebilir, dilerseniz hemen sandalyeyi sipariş edebilirsiniz.

Opsiyonları:

  • Exclusive bar sandalyesi sipariş üzerine üretim programına alınmaktadır.
  • Kullanılan Malzeme: Ahşap ayak üretiminde 1. sınıf fırınlanmış kayın ağacı kullanılmaktadır. Yüksek dansiteli sünger kullanılan döşemeli kısım için, farklı türlerde, renk ve desenlerde kumaş veya deri kullanılabilir. Suni deri, süet, nubuk, kadife, keten, pamuk, akrilik gibi seçeneklerin bulunduğu çok sayıda kartela bulunmaktadır.
  • Ahşap ayaklar için renk seçimi yapılabilir. Tercihe göre istenilen renkte lake olarak da boyanabilir. Ayakları birbirine bağlayan metal bağlantı, kromaj veya istenilen renkte statik boyalı olarak üretilebilir.
  • Kullanım Yeri: Şık dekorasyona sahip otellerin bar ve lobi alanları ile cafe, coffee shop işletmeleri için ideal seçimdir. İnsan trafiğinin yoğun olduğu işletmelerde uzun yıllar dayanıklılığını korur.
  • İç mekan kullanımına uygundur.
  • Bu model, sırt kısmı kapitoneli olarak da üretilmektedir.
  • Bar sandalyesi ilgili detaylı bilgi ve toptan satış fiyatı için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo