NEO-300155T Cafe Sandalyesi Dekoratif Dikişli

Cafe Sandalyesi Dekoratif Dikişli NEO-300155T
Cafe Sandalyesi Dekoratif Dikişli-1 NEO-300155T
Cafe Sandalyesi Dekoratif Dikişli-2 NEO-300155T
Cafe Sandalyesi Dekoratif Dikişli-3 NEO-300155T

NEO-300155T Cafe Sandalyesi Dekoratif Dikişli

0 out of 5

Sade ve modern tasarım detaylarına sahip olan Dekoratif Dikişli Cafe Sandalyesi; otel yemek alanı, restaurant, cafe, coffee shop, alışveriş merkezi ve steak house gibi yeme – içme sektöründe faaliyet gösteren işletmeler için ideal bir tercih olarak göze çarpıyor.

Stok kodu: NEO-300155T Kategoriler:

Açıklama

Cafe Sandalyesi Dekoratif Dikişli

Sade ve modern tasarım detaylarına sahip olan Cafe Sandalyesi Dekoratif Dikişli; otel yemek alanı, restaurant, cafe, coffee shop, alışveriş merkezi ve steak house gibi yeme – içme sektöründe faaliyet gösteren işletmeler için ideal bir tercih olarak göze çarpıyor. Hastane, klinik, fabrika ve ofislerin yemek bölümlerine kaliteyle birlikte konfor da sağlayan ürün, iç mekân dekorasyonuna özenli ve sıcak bir hava katıyor.

Ürünün tamamında birinci sınıf kalitede işçilik ve malzemeden yararlanılıyor. Döşemeli kısımlarda farklı türden renk ve desenlerde kumaş ya da deri tercih edilebiliyor. Ayrıca suni deri, süet, deri, kadife, nubuk, akrilik, pamuk ve keten gibi farklı seçeneklerin bulunduğu karteladan da seçim yapılabiliyor.

Sandalyenin döşemeli kısımda dolgu malzemesi olarak yüksek dansitede sünger kullanılıyor. Ürünün ahşap ayak kısmı ise fırınlanmış kayın ağacından üretiliyor. Ayak kısmı için renk seçimi ve tercihe göre lake uygulaması da kullanıcı isteği üzerine yapılabiliyor.

İç mekânlarda rahatlıkla tercih edilen sandalye, misafirlerini konforlu ve şık bir şekilde ağırlamak isteyen işletmeler için oldukça iyi bir seçenek oluşturuyor. Kaliteli yapısı ve şık görünümüyle dikkat çeken ürün hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak isterseniz, bizimle iletişime geçebilir ve dilerseniz ürünü hemen sipariş verebilirsiniz.

Opsiyonları:

  • Sipariş üzerine üretim programına alınmaktadır.
  • Kullanılan Malzeme: Ahşap ayak üretiminde 1. sınıf fırınlanmış kayın ağacı kullanılmaktadır. Yüksek dansiteli sünger kullanılan döşemeli kısım için, farklı türlerde, renk ve desenlerde kumaş veya deri kullanılabilir. Suni deri, süet, nubuk, kadife, keten, pamuk, akrilik gibi seçeneklerin bulunduğu çok sayıda kartela bulunmaktadır.
  • Ahşap ayaklar için renk seçimi yapılabilir. Tercihe göre istenilen renkte lake olarak da boyanabilir.
  • Kullanım Yeri: Otel yemek alanları, restaurant, cafe, coffee shop, alışveriş merkezi, steak house dekorasyonlarında kullanılabilir. Ayrıca hastane, klinik, fabrika, ofis dekorasyonlarının yemek bölümleri için de ideal seçimdir.
  • İç mekan kullanımına uygundur.
  • Cafe sandalyesi ilgili detaylı bilgi ve toptan satış fiyatı için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo