NEO-300207T İskandinav Tarz Yemek Sandalyesi

İskandinav Tarz Yemek Sandalyesi NEO-300207T
İskandinav Tarz Yemek Sandalyesi-1 NEO-300207T
İskandinav Tarz Yemek Sandalyesi-2 NEO-300207T
İskandinav Tarz Yemek Sandalyesi-3 NEO-300207T

NEO-300207T İskandinav Tarz Yemek Sandalyesi

0 out of 5

İskandinav Tarz Yemek Sandalyesi, sade ve şık tasarımıyla öne çıkıyor. Uzun süreli kullanım avantajını oturum rahatlığıyla birleştiren ürün, iç mekânda sıklıkla tercih ediliyor. Otel yemek alanları, restoran, cafe, coffee shop, alışveriş merkezi ve steak house dekorasyonları için ideal olan ürün; hastane, klinik, ofis ve fabrikaların yemek alanları için de uygun.

Stok kodu: NEO-300207T Kategoriler:

Açıklama

İskandinav Tarz Yemek Sandalyesi

Sipariş üzerine üretim programı içerisine dahil edilen İskandinav Tarz Yemek Sandalyesi, sade ve şık tasarımıyla öne çıkıyor. Uzun süreli kullanım avantajını oturum rahatlığıyla birleştiren ürün, iç mekânda sıklıkla tercih ediliyor.

Sandalyenin ahşap gövdesinde birinci sınıf fırınlanmış kayın ağacı kullanılıyor. Otel yemek alanları, restoran, cafe, coffee shop, alışveriş merkezi ve steak house dekorasyonları için ideal olan ürün; hastane, klinik, ofis ve fabrikaların yemek alanları için de uygun.

Döşeme kısmı yüksek dansiteli süngerle imal edilen sandalyenin oturum ve sırt kısmı için farklı renk, tür ve desenlerde kumaş veya deri kullanılabiliyor. Döşemeli bölüm için suni deri, nubuk, süet, kadife, keten, akrilik ve pamuk gibi farklı kartela seçenekleri de mevcut.

Ahşap gövdenin renk seçimi kullanıcıya bırakılıyor. Ceviz rengi veya istenilen renkte lake boyatma seçeneğine de sahipsiniz. İşletmenize bambaşka bir hava katmak istiyorsanız, model sizin için en iyi tercihlerden biri olarak dikkat çekiyor.

Siz de ürünün teknik özellikleri, teslimat süresi ve fiyatı hakkında bilgi sahibi olmak için bizimle iletişime geçebilir, dilerseniz ürünü hemen sipariş verebilirsiniz.

Opsiyonları:

  • İskandinav tarz yemek sandalyesi sipariş üzerine üretim programına alınmaktadır.
  • Kullanılan Malzeme: Ahşap gövde üretiminde 1. sınıf fırınlanmış kayın ağacı kullanılmaktadır. Yüksek dansiteli sünger kullanılan oturum ve sırt kısmı için, farklı türlerde, renk ve desenlerde kumaş veya deri kullanılabilir. Suni deri, süet, nubuk, kadife, keten, pamuk, akrilik gibi seçeneklerin bulunduğu çok sayıda kartela bulunmaktadır.
  • Ahşap gövde için renk seçimi yapılabilir. Tercihe göre ceviz rengi veya istenilen renkte lake olarak da boyanabilir.
  • Kullanım Yeri: Otel yemek alanları, restaurant, cafe, coffee shop, alışveriş merkezi, steak house dekorasyonlarında kullanılabilir. Ayrıca hastane, klinik, fabrika, ofis dekorasyonlarının yemek bölümleri için de ideal seçimdir.
  • İç mekan kullanımına uygundur.
  • İskandinav sandalyeler ilgili detaylı bilgi ve toptan satış fiyatı için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo