NEO-301441T Alçak Sırtlı Hazeranlı Restaurant Sandalyesi

Alçak Sırtlı Hazeranlı Restaurant Sandalyesi NEO-301441T
Alçak Sırtlı Hazeranlı Restaurant Sandalyesi-1 NEO-301441T
Alçak Sırtlı Hazeranlı Restaurant Sandalyesi-2 NEO-301441T
Alçak Sırtlı Hazeranlı Restaurant Sandalyesi-3 NEO-301441T
Alçak Sırtlı Hazeranlı Restaurant Sandalyesi-4 NEO-301441T

NEO-301441T Alçak Sırtlı Hazeranlı Restaurant Sandalyesi

0 out of 5

Alçak Sırtlı Hazeranlı Restaurant Sandalyesi, dekoratif görünümü ve sağladığı konfor ile öne çıkmaktadır. Ahşap ve döşeme rengi seçimleri sayesinde kişiselleştirilebilen sandalye, restaurant dışında coffee shop işletmelerinden steak house şubelerine, otellerin lobi bölümlerinden ofis gibi mekanlara kadar pek çok alan için ideal bir kullanım sunar.

 

Stok kodu: NEO-301441T Kategoriler:

Açıklama

Alçak Sırtlı Hazeranlı Restaurant Sandalyesi

Alçak Sırtlı Hazeranlı Restaurant Sandalyesi, dekoratif görünümü ve sağladığı konfor ile öne çıkmaktadır. Ahşap ve döşeme rengi seçimleri sayesinde kişiselleştirilebilen sandalye, restaurant dışında coffee shop işletmelerinden steak house şubelerine, otellerin lobi bölümlerinden ofis gibi mekanlara kadar pek çok alan için ideal bir kullanım sunar. Yeme-içme sektöründeki işletmeleri ile birlikte pek çok işletme dekorasyonu için idealdir. İç mekan kullanımı için tavsiye edilen ahşap sandalye, ahşap ve döşeme detayları belirlendikten sonra sipariş üzerine üretime alınmaktadır.

Kullanılan malzeme kalitesiyle de bir adım önde olan sandalyenin ahşap gövdesi, 1. sınıf fırınlanmış kayın ağacından üretilmektedir. Ahşap kısımların renk seçiminde farklı alternatifler de değerlendirilebilir. Yüksek dansiteli sünger kullanılarak üretilen minderi için de geniş bir kartela çeşidi sunulmaktadır. Suni deri, kadife, keten, nubuk gibi seçenekler arasında yapacağınız tercih ile ortaya özel bir ürün çıkarılabilir.

Sandalyenin üretim süresi, teslimat süresi ve fiyatı hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilir, dilerseniz ürünü hemen sipariş verebilirsiniz.

Opsiyonları:

  • Alçak Sırtlı Hazeranlı Restaurant Sandalyesi, sipariş üzerine üretim programına alınmaktadır.
  • Kullanılan Malzeme: Ahşap gövde üretiminde 1. sınıf fırınlanmış kayın ağacı kullanılmaktadır. Yüksek dansiteli sünger kullanılan oturum minderi için, farklı türlerde, renk ve desenlerde kumaş veya deri kullanılabilir. Suni deri, süet, nubuk, kadife, keten, pamuk, akrilik gibi seçeneklerin bulunduğu çok sayıda kartela bulunmaktadır.
  • Ahşap gövde için renk seçimi yapılabilir. Tercihe göre istenilen renkte lake olarak da boyanabilir.
  • Kullanım Yeri: Restaurant, otel yemek alanları, cafe, coffee shop, steak house dekorasyonlarında kullanılabilir. Ayrıca hastane, klinik, fabrika, ofis dekorasyonlarının yemek bölümleri için de ideal seçimdir. Yemek alanlarına ilave olarak, işletmelerin misafir bekleme bölümleri için de ideal seçimdir.
  • İç mekan kullanımına uygundur.
  • Restaurant sandalyesi ilgili detaylı bilgi ve toptan satış fiyatı için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo