NEO-300162T Hazeranlı Retro Yemek Sandalyesi

Hazeranlı Retro Yemek Sandalyesi NEO-300162T
Hazeranlı Retro Yemek Sandalyesi-1 NEO-300162T
Hazeranlı Retro Yemek Sandalyesi-2 NEO-300162T
Hazeranlı Retro Yemek Sandalyesi-3 NEO-300162T
Hazeranlı Retro Yemek Sandalyesi-4 NEO-300162T
Hazeranlı Retro Yemek Sandalyesi NEO-300162T-6

NEO-300162T Hazeranlı Retro Yemek Sandalyesi

0 out of 5

Dekorasyonunda yakın geçmişten izler taşımayı tercih eden işletmeler için ideal bir tercih olan Hazeranlı Retro Yemek Sandalyesi, sade ve şık tasarımıyla dikkat çekiyor. Otel yemek alanları, restoran, cafe, coffee shop ve steak house dekorasyonlarında tercih edilen ürün; klinik, hastane, ofis ve plazaların yemek bölümlerinde de kullanılabiliyor.

BOYUT
Genişlik : 49cm  / 19,2inc
Derinlik : 48cm  / 18,8inc
Sırt Yüksekliği : 85cm  / 33,4inc
Oturum Yüksekliği : 46cm  / 18,1inc
Ağırlık : 6,8kg

Açıklama

Hazeranlı Retro Yemek Sandalyesi

Dekorasyonunda yakın geçmişten izler taşımayı tercih eden işletmeler için ideal bir tercih olan Hazeranlı Retro Yemek Sandalyesi, sade ve şık tasarımıyla dikkat çekiyor.

Otel yemek alanları, restoran, cafe, coffee shop ve steak house dekorasyonlarında tercih edilen ürün; klinik, hastane, ofis ve plazaların yemek bölümlerinde de kullanılabiliyor. Sade tasarımıyla mevcut dekorasyonunuza rahatlıkla uyum sağlayabilecek olan sandalye, hazeran örgü detayıyla da retro tarzı benimseyen işletmelerin atmosferini üst seviyelere taşıyor.

Sipariş üzerine üretim programına alınan sandalyenin ahşap gövde imalatında birinci sınıf fırınlanmış kayın ağacı kullanılıyor. Ahşap gövdenin rengi kullanıcının tercihine göre belirlenebiliyor ve istenilen renkte lake boyanabiliyor.

Ürünün yüksek dansiteli sünger kullanılan oturum kısmı için, farklı renk ve desenlerde kumaş ya da deri uygulaması yapılabiliyor. Döşeme için suni deri, süet, nubuk, kadife, akrilik ve pamuk gibi seçeneklerin yer aldığı çok sayıda kartela kullanıcıların beğenisine sunuluyor.

Rahat ve konforlu oturumu destekleyen ahşap sandalye, sahip olduğu uzun süreli kullanım avantajıyla da işletmelerin tercihleri arasında ilk sıralarda yer alıyor. İşletmenizin tarzına uygun şekilde yapılabilecek modifikasyonlar hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz bizimle iletişime girebilir, dilerseniz ürünü hemen sipariş edebilirsiniz.

Opsiyonları:

  • Hazeranlı Retro Yemek Sandalyesi sipariş üzerine üretim programına alınmaktadır.
  • Kullanılan Malzeme: Ahşap gövde üretiminde 1. sınıf fırınlanmış kayın ağacı kullanılmaktadır. Yüksek dansiteli sünger kullanılan döşemeli oturum kısmı için, farklı türlerde, renk ve desenlerde kumaş veya deri kullanılabilir. Suni deri, süet, nubuk, kadife, keten, pamuk, akrilik gibi seçeneklerin bulunduğu çok sayıda kartela bulunmaktadır.
  • Ahşap gövde için renk seçimi yapılabilir. Tercihe göre istenilen renkte lake olarak da boyanabilir.
  • Kullanım Yeri: Restaurant, otel yemek alanları, cafe, coffee shop, steak house dekorasyonlarında kullanılabilir. Ayrıca hastane, klinik, ofis, plaza dekorasyonlarının yemek bölümleri için de ideal seçimdir.
  • İç mekan kullanımına uygundur.
  • Hazeranlı sandalye ilgili detaylı bilgi ve toptan satış fiyatı için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo