NEO-300212T Döşemeli Ahşap Sandalye Otel Restaurant

Döşemeli Ahşap Sandalye Otel Restaurant NEO-300212T
Döşemeli Ahşap Sandalye Otel Restaurant-1 NEO-300212T

NEO-300212T Döşemeli Ahşap Sandalye Otel Restaurant

0 out of 5

Döşemeli Ahşap Sandalye Otel Restaurant modeli, farklı tasarımı ve ergonomik oturum avantajı sayesinde dikkat çeken ürünler arasında yer alıyor. Otel yemek alanları, restaurant, cafe, coffee shop, steak house ve alışveriş merkezlerinin dekorasyonu için tercih edilen ürün; klinik, hastane, ofis ve fabrikaların yemek bölümlerinde de kullanılabiliyor.

Sandalye ile ilgili detaylı bilgi için lütfen iletişime geçiniz.

BOYUT
Genişlik : 56cm  / 22inc
Derinlik : 62cm  / 24,4inc
Sırt Yüksekliği : 81cm  / 31,8inc
Oturum Yüksekliği : 47cm  / 18,5inc
Ağırlık : 8,7kg

Açıklama

Döşemeli Ahşap Sandalye Otel Restaurant

Döşemeli Ahşap Sandalye Otel Restaurant modeli, farklı tasarımı ve ergonomik oturum avantajı sayesinde dikkat çeken ürünler arasında yer alıyor. Otel yemek alanları, restaurant, cafe, coffee shop, steak house ve alışveriş merkezlerinin dekorasyonu için tercih edilen ahşap sandalye; klinik, hastane, ofis ve fabrikaların yemek bölümlerinde de kullanılabiliyor. Uzun süreli ve konforlu oturum avantajına sahip olan sandalye, sipariş üzerine üretim programına alınıyor.

İç mekân kullanımı için tasarlanan ürünün gövde kısmı birinci sınıf fırınlanmış kayın ağacından imal ediliyor. Ahşap gövde kısmında kullanıcının tercihine göre renk uygulaması yapılabiliyor ve yine tercihe göre istenilen renkte lake boyanabiliyor. Döşemeli olarak tasarlanan oturum ve gövde kısımların iç dolgusu için yüksek dansiteye sahip, dayanıklı bir sünger kullanılıyor.

Döşemeli kısımda kullanılmak üzere suni deri, süet, nubuk, kadife, keten ve pamuk gibi farklı türlerde, çeşitli renk ve desene sahip kumaş ve deri seçeneklerin bulunduğu çok sayıda kartela kullanıcıların beğenisine sunuluyor.

Ergonomik kolçak ve sırt tasarımıyla omurga ve sırt sağlığını destekleyen sandalye, misafirleriniz için konforlu bir kullanıcı deneyimi vadediyor. Ürün hakkında daha fazla bilgi almak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilir, dilerseniz modeli hemen sipariş edebilirsiniz.

Opsiyonları:

  • Döşemeli Ahşap Sandalye Otel Restaurant modeli sipariş üzerine üretim programına alınmaktadır.
  • Kullanılan Malzeme: Ahşap gövde üretiminde 1. sınıf fırınlanmış kayın ağacı kullanılmaktadır. Yüksek dansiteli sünger kullanılan döşemeli kısım için, farklı türlerde, renk ve desenlerde kumaş veya deri kullanılabilir. Suni deri, süet, nubuk, kadife, keten, pamuk, akrilik gibi seçeneklerin bulunduğu çok sayıda kartela bulunmaktadır.
  • Ahşap gövde için renk seçimi yapılabilir. Tercihe göre istenilen renkte lake olarak da boyanabilir.
  • Kullanım Yeri: Restaurant, otel yemek alanları, cafe, coffee shop, steak house, avm dekorasyonlarında kullanılabilir. Ayrıca hastane, klinik, ofis, plaza dekorasyonlarının yemek bölümleri için de ideal seçimdir.
  • İç mekan kullanımına uygundur.
  • Otel ve restaurant sandalyeleri sandalye ilgili detaylı bilgi ve toptan satış fiyatı için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo