NEO-300360T Oymalı Hazeranlı Yemek Sandalyesi

NEO-300360T-Oymalı-Hazeranlı-Yemek-Sandalyesi-1
NEO-300360T-Oymalı-Hazeranlı-Yemek-Sandalyesi-3
NEO-300360T-Oymalı-Hazeranlı-Yemek-Sandalyesi-2

NEO-300360T Oymalı Hazeranlı Yemek Sandalyesi

Her detayı ile zarif bir ürün olan oymalı hazeranlı yemek sandalyesi, mekan tasarımlarınıza bambaşka bir şıklık kazandırmaya aday.

Üretim aşamaları, teknik bilgiler, teslimat süresi, logolu üretim, modifikasyon seçenekleri, fiyat bilgisi ile ilgili bilgi almak ve sipariş vermek için lütfen iletişime geçiniz.

 

Stok kodu: NEO-300360T Kategoriler:

Açıklama

Oymalı Hazeranlı Yemek Sandalyesi

Her detayı ile zarif bir ürün olan oymalı hazeranlı yemek sandalyesi, mekan tasarımlarınıza bambaşka bir şıklık kazandırmaya aday. Özellikle restaurant ve otel dekorasyonları için ideal olan bu ürün, daha ilk bakışta tüm dikkatleri üzerine çekecek romantik bir tasarım sunuyor.

Birinci sınıf fırınlanmış kayın ağacından imal edilen sandalye, şıklığının yanı sıra dayanıklılık özelliğiyle de öne çıkıyor. Ahşap ayaklarında ve sırt kısmında uygulanan oyma motifler tasarıma zarif ve romantik bir hava katıyor. Yaslanma alanındaki hazeran çalışması ise tasarımı tamamlayan unsur oluyor. Kolsuz özelliği sayesinde misafirlerinize hem konfor hem de hareket imkanı sunuyor.

Oymalı ahşap sandalye modelini ufak değişiklikler yaparak daha kişisel bir tasarım haline getirebilirsiniz. Ahşap ve hazeran rengini değiştirebilir ve döşeme kumaşı için farklı bir desen belirleyebilirsiniz. Dilerseniz oturum alanını deri ile kaplatabilir veya başka bir renk ve desen uygulaması da yaptırabilirsiniz.

Yemek sandalyesi modeli hakkında daha fazla bilgi almak, tasarım fikirlerinizi paylaşmak ve avantajlı fiyatlar ile ürünü sipariş vermek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Opsiyonları:

  • Sipariş üzerine üretim programına alınmaktadır
  • Kullanılan Malzeme: Ahşap gövde 1.sınıf fırınlanmış kayın ağacı. Gövdenin muhtelif yerleri oymalıdır. Oturum kısmı döşemeli, sırt kısmı hazeranlıdır.
  • Döşeme kısmı için kumaş veya deri kullanılabilir. Renk ve desen seçimi yapılabilir. 
  • Ahşap gövde ve hazeran rengi kullanıcı tarafından seçilebilir.
  • Yüksek adetli siparişlerde ürün üzerinde küçük değişiklikler yapılabilir. Bilgi isteyiniz.
  • Kullanım Yeri: Şık restaurant ve otel dekorasyonlarında kullanılabilir.
  • Oymalı Hazeranlı Yemek Sandalyesi ile ilgili detaylı bilgi ve toptan satış fiyatı için iletişime geçiniz.

Üretim aşamaları, teknik bilgiler, teslimat süresi, logolu üretim, modifikasyon seçenekleri, fiyat bilgisi ile ilgili bilgi almak ve sipariş vermek için lütfen iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.


“NEO-300360T Oymalı Hazeranlı Yemek Sandalyesi” için yorum yapan ilk kişi siz olun