NEO-102232T Döşemeli Metal Tabure

NEO-102232T-Döşemeli-Metal-Tabure-1
NEO-102232T-Döşemeli-Metal-Tabure-4
NEO-102232T-Döşemeli-Metal-Tabure-2
NEO-102232T-Döşemeli-Metal-Tabure-3

NEO-102232T Döşemeli Metal Tabure

Döşemeli metal tabure, konforlu, dekoratif ve dayanıklı yapısı sayesinde ideal bir üründür. Endüstriyel tasarıma sahiptir. Renk seçimi yapılabilir.

 

Üretim aşamaları, teknik bilgiler, teslimat süresi, logolu üretim, modifikasyon seçenekleri, fiyat bilgisi ile ilgili bilgi almak ve sipariş vermek için lütfen iletişime geçiniz.

 

Stok kodu: NEO-102232T Kategoriler:

Açıklama

 

Tamamı ile metalden malzeme ile üretilen döşemeli metal tabure, büyük & küçük ölçekli işletmelerde; konuk bekletme salonlarında, restaurant, cafe, coffee shop, otel odaları ve hastane odalarında kullanılabilir. Modern tasarımı ile de kurumsal şirketlerde konuklar için bulundurulan bir üründür.

  Metal tabure üzerine renk kartelasında bulunan bütün renkler uygulanabilir. Proje ve dekorasyona uygun olması için de;  boyama işlemi için parlak ve mat seçimleri yapılabilir. Döşemeli bar sandalyesi oturum kısmı için farklı türlerde, renklerde ve desenlerde deri & kumaş seçimi yapılabilir. Bu seçim için oldukça fazla sayıda kartela mevcuttur. Sağlam dizaynı ile tasarlanan ürün, ortak kullanım alanlarındaki yoğunluğa karşı dayanıklıdır. Endüstriyel tasarıma sahip ürünün, farklı tarzlara daha yakın olabilmesi için krom, gold, bakır ve pirinç gibi kaplama seçenekleri bulunmaktadır. Detaylı bilgi ve toptan fiyat için iletişime geçiniz.

Döşemeli Metal Tabure

Opsiyonları: Sipariş üzerine üretim programına alınmaktadır.

  • Kullanılan Malzeme: Tamamı metal.
  • Renk: Kullanıcının tercihine göre ral kartelasındaki bütün renkler uygulanabilir. Bu renkler mat & parlak & texture olarak uygulanabilir. Eskitme uygulaması, krom, bakır, gold, pirinç kaplama uygulamaları için bilgi isteyiniz.
  • Oturum yeri döşemelidir. Döşeme için deri veya kumaş kullanılabilir. Renk ve desen seçimi yapılabilir. İstenirse döşeme üzerine firma logosu uygulanabilir.
  • Kullanım Yeri: iç mekanda veya üzeri kapalı dış mekanda kullanılması önerilir. Restaurant, cafe, coffee shop, otel odası, hastane odası, şirket binaları dekorasyonları için idealdir.
  • Tarz: Modern- Endüstriyel

 

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.


“NEO-102232T Döşemeli Metal Tabure” için yorum yapan ilk kişi siz olun