NEO-780003T Atos Dış Mekan Oturma Grubu Alüminyum Modern

NEO-780003T-Atos-Dış-Mekan-Oturma-Grubu-Alüminyum-Modern-1
NEO-780003T-Atos-Dış-Mekan-Oturma-Grubu-Alüminyum-Modern-2
NEO-780003T-Atos-Dış-Mekan-Oturma-Grubu-Alüminyum-Modern-3
NEO-780003T-Atos-Dış-Mekan-Oturma-Grubu-Alüminyum-Modern-4

NEO-780003T Atos Dış Mekan Oturma Grubu Alüminyum Modern

Modern tarzı, konforlu kullanım ve şık görünümü sayesinde doğru seçimlerden biridir. Hem gövde hem minder rengi için seçim yapılabilir. Bu tasarım köşe kanepe olarak da üretilmektedir. Bahçe, teras gibi dış mekan alanlarında kullanılabilir.

 

Üretim aşamaları, teknik bilgiler, teslimat süresi, logolu üretim, modifikasyon seçenekleri, fiyat bilgisi ile ilgili bilgi almak ve sipariş vermek için lütfen iletişime geçiniz.

Stok kodu: NEO-780003T Kategoriler:

Açıklama

Dış Mekan Oturma Grubu Alüminyum Modern

  • Geniş alanlar için ideal oturma grubu, sade ve şık tasarıma, rahat oturuma sahiptir. Renk seçimleri ile ürün, kişiye ve dekorasyona özel üretilmektedir. Modern tarzda tasarlanan oturma grubu, yaz aylarında bahçe, veranda gibi alanlarda keyifli zaman geçirilmesine katkı sağlar. Bahçe mobilyaları arasında bulunan yeni tasarımdır. Aynı mekanda kullanılacak modern yemek masası için, masalar kategorisindeki tasarımlar incelenebilir.
  • Ürün ölçüleri; İkili kanepe w.154cm d.90cm h.92cm, tekli koltuk w.88cm d.90cm h.92cm
  • Oturma grubu, 1 adet ikili kanepe ve 2 adet tekli koltuktan oluşmaktadır. Tercihe göre üçlü kanepe sipariş verilebilir. Aynı tasarım, köşe kanepe olarak da üretilmektedir. Her bir parçayı, ayrı ayrı ve istenilen adette sipariş vermek de mümkündür.
  • Gövdenin üretiminde kullanılan alüminyum malzeme, hava şartlarına karşı dayanıklıdır. Ral kartelasındaki bütün renklere boyanabilir. Kaliteli malzeme ve doğru üretim teknikleri sayesinde, son derece dayanıklıdır. Alüminyum gövdenin diğer avantajı, yıllar sonra farklı renklere boyanabilir.
  • Oturum ve sırt minderleri, yüksek dansiteli sünger ve UV katkılı akrilik kumaş ile üretilmektedir. Kumaşların rengi, güneş ışığından dolayı solmaz. Minderlerin fermuarlı olması ile kılıfların çıkartılıp temizlenmesi için kolaylık sağlanır. Kumaşın yıkama talimatı için bilgi isteyiniz.
  • Koltuk kollarının üzerinde kullanıla iroko ahşap, dekoratif görünüm ve konforlu kullanım sağlar. İroko ahşap üzerine teak yağı uygulanmaktadır.
  • Farklı parçalar, istenilen adette ve istenilen renkte sipariş verilebilir. Hem ev hem işletme kullanımı için uygundur. Otel, cafe, şirket binası, hastane, ofis dekorasyonunda kullanılabilir. Detaylı bilgi ve satış fiyatı için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.


“NEO-780003T Atos Dış Mekan Oturma Grubu Alüminyum Modern” için yorum yapan ilk kişi siz olun