NEO-780002T Atos Metal Örgü Bahçe Köşe Kanepe

NEO-780002T-Atos-Metal-orgu-Bahce-Kose-Kanepe-1

NEO-780002T Atos Metal Örgü Bahçe Köşe Kanepe

Dikkat çeken tasarıma sahip Atos Metal Örgü Bahçe Köşe Kanepe, uzun süreli kullanımda dahi konfor sağlar. Minder, gövde ve örgü, renk alternatiflidir. Kalabalık sohbet alanlarındaki yoğun kullanıma karşı dayanıklıdır. Hem iç hem dış mekan dekorasyonu için uygundur.

 

Stok kodu: NEO-780002T Kategoriler:

Açıklama

Atos Metal Örgü Bahçe Köşe Kanepe

  • Hem iç hem dış mekan dekorasyonu için uygun köşe kanepe, hem görsel hem işlevsel açıdan favori ürünler arasındadır. Renk alternatifli olması sayesinde bulunduğu dekorasyona uyum sağlar. Ahşap, örgü, metal ve örgü gibi farklı malzemeler, uyum içerisinde bir arada kullanılmıştır. Rahat oturumu sayesinde sohbet, dinlenme, kitap okuma gibi keyifli zamanlara katkı sağlar. Aynı modelde üretilen oturma grubu ile birlikte kullanılabilir.
  • Ürün ölçüleri; w.239cm d.166cm h.90cm
  • Köşe kanepeye, karşıdan bakıldığında ayak uzatılan bölüm sağda veya solda olabilir. Bulunduğu mekandaki oturma düzenine göre, istenilen şekilde sipariş verilebilir.
  • Gövde, hafif ve dayanıklı malzeme olan alüminyum ile üretilmektedir. İstenilen renkte statik boya ile boyanabilir. Su ile temas edebilir, paslanma sorunu yoktur. Kolay taşınabilir. Bahçe, teras gibi dış mekan alanlarda kullanılabilir.
  • Sırt ve kollarda bulunan ip örgü, UV katkılıdır. Güneş ışınlarına karşı dayanıklıdır. Farklı renklerdeki ip örgü ile gövde üzerinde bulunan örgü, talebe göre farklı renk olabilir. Örgü, UV katkılıdır ve güneş ışığından etkilenmez.
  • Köşe kanepenin minderleri, yüksek dansiteli sünger ile üretilmektedir. Uzun yıllar sorunsuz kullanılabilir. Farklı türlerde kumaş seçenekleri mevcuttur. Renk ve desen seçimi yapılabilir. Minderler fermuarlı olduğu için, kılıflar kolayca çıkartılıp yıkanabilir. Tercih edilen kumaş türüne göre yıkama talimatı için bilgi isteyiniz.
  • Ayaklar dayanıklı ve dekoratif ahşap olan irokodur. Ahşap üzerine teak yağı uygulanmaktadır.
  • Atos Metal Örgü Bahçe Köşe Kanepe, dikkat çeken tasarımı, konforu ve sağlam yapısı ile bahçe mobilyaları koleksiyonu içerisinde öne çıkan, iddialı ürünlerden biridir. Sipariş üzerine üretildiği için renk seçimleri yapılabilir. Ev dekorasyonunun yanı sıra ticari işletmelerde de kullanılabilir. Detaylı bilgi ve satış fiyatı için iletişime geçiniz.

Üretim aşamaları, teknik bilgiler, teslimat süresi, logolu üretim, modifikasyon seçenekleri, fiyat bilgisi ile ilgili bilgi almak ve sipariş vermek için lütfen iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.


“NEO-780002T Atos Metal Örgü Bahçe Köşe Kanepe” için yorum yapan ilk kişi siz olun