NEO-750008T Dış Mekan Alüminyum Fileli Sandalye

Dis_Mekan_Aluminyum_Fileli_Sandalye_NEO-750008T

NEO-750008T Dış Mekan Alüminyum Fileli Sandalye

Modern, istiflenebilir, hafif, ergonomik ve uzun ömürlü alüminyum fileli sandalye, dış mekan yemek alanlarının favorisidir. Hem gövde hem kumaş için renk seçimi yapılabilir. Alüminyum fileli sandalye, cafe, restaurant, otel, avm gibi işletmeler için doğru seçimdir.

 

Üretim aşamaları, teknik bilgiler, teslimat süresi, logolu üretim, modifikasyon seçenekleri, fiyat bilgisi ile ilgili bilgi almak ve sipariş vermek için lütfen iletişime geçiniz.

BOYUT
Genişlik : 48cm  / 18,8inc
Derinlik : 58cm  / 22,8inc
Sırt Yüksekliği : 86cm  / 33,8inc
Oturum Yüksekliği :
Ağırlık :
Stok kodu: NEO-750008T Kategoriler:

Açıklama

Dış Mekan Alüminyum Fileli Sandalye

  • İşletmelerin dış mekan dekorasyonlarında sıklıkla tercih edilen ürün, önemli avantajlara sahiptir. İnsan vücuduna uygun ergonomik yapısı, konforlu ve sağlıklı kullanım sağlar. Sade ve şık görünümü, renk alternatifli olması, sağlam gövde yapısı öne çıkan özellikleridir. Cafe, otel, coffee shop, avm, restaurant işletmelerinde, misafirlerin keyifli zaman geçirmesini sağlar. Tercihe göre iç mekanda da kullanılabilir
  • Alüminyum gövde, sudan etkilenmez, deforme olmaz. Deniz ve havuz kenarı gibi ürünlerin daha kısa sürede deforme olduğu yerlerde güvenle kullanılabilir. Ayrıca, gövdenin alüminyumdan üretilmesi ile sandalyenin hafif olması sağlanır. Kolay taşınabilmesi, misafirler ve işletme açısından önemli bir özelliktir. Gövdenin rengi için ral kartelasından seçim yapılabilir.
  • Oturum ve sırt bölümünde Serge Ferrari fileli kumaş kullanılmaktadır. Kumaş UV katkılı olduğu için güneş ışığından etkilenmez, uzun yıllar yeni görünümü devam eder. Islandıktan sonra hızlı kurur. Fileli kumaş için de renk seçenekleri bulunmaktadır.
  • Sandalyenin istiflenebilir olması ile kolay taşınabilir ve depolanabilir. Ayrıca yer kaplamadığı için yerden tasarruf ve düşük nakliye gideri avantajı sağlanır.
  • Temizliği kolaydır, periyodik bakım gerektirmez.
  • İnsan sirkülasyonunun fazla olduğu yemek alanlarında, uzun yıllar kullanılabilmesi, işletme bütçesine katkı sağlar. Bu model, kollu sandalye olarak da üretilmektedir. Masalar kategorisinden, sandalye ile uyumlu masa modelleri incelenebilir. Modern tasarıma sahip alüminyum fileli sandalye ile ilgili bilgi almak ve toptan satış fiyatı için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.


“NEO-750008T Dış Mekan Alüminyum Fileli Sandalye” için yorum yapan ilk kişi siz olun