NEO-750009T Bahçe Alüminyum Fileli Kollu Sandalye

NEO-750009T-Bahce-Alüminyum-Fileli-Kollu-Sandalye-1

NEO-750009T Bahçe Alüminyum Fileli Kollu Sandalye

Bahçe, veranda, teras gibi dış mekan alanlarda konforlu yemek veya sohbet alanı oluşturabilirsiniz. Hava şartlarına karşı dayanıklıdır. İstiflenebilir, renk seçimi yapılabilir, hafif olduğu için kolayca taşınabilir. Alüminyum fileli sandalye, cafe, restaurant, otel, avm gibi işletmeler için doğru seçimdir.

Üretim aşamaları, teknik bilgiler, teslimat süresi, logolu üretim, modifikasyon seçenekleri, fiyat bilgisi ile ilgili bilgi almak ve sipariş vermek için lütfen iletişime geçiniz.

BOYUT
Genişlik : 48cm  / 18,8inc
Derinlik : 58cm  / 22,8inc
Sırt Yüksekliği : 86cm  / 33,8inc
Oturum Yüksekliği :
Ağırlık :
Stok kodu: NEO-750009T Kategoriler:

Açıklama

Bahçe Alüminyum Fileli Kollu Sandalye

  • Keyifli yemek ve sohbet zamanları için tasarlanan sandalye, uzun süreli oturumda dahi rahatlık sağlar. Minderli veya mindersiz olarak kullanılabilir. Dış mekan dekorasyonlarında kullanılan favori sandalyeler arasındadır. Modern tarzda tasarlanan ürün, ticari işletmelerde sıklıkla tercih edilmektedir. Cafe, otel, bar, coffee shop, avm, restaurant gibi işletmelerin iç ve dış mekan dekorasyonları için idealdir.
  • Alüminyum gövde, dış mekanda sudan etkilenmez, pas yapmaz. Deniz ve havuz kenarı gibi ürünlerin daha kısa sürede deforme olduğu yerlerde dahi güvenle kullanılabilir. Hafiftir ve kolay taşınabilir. Bu sebeple hem işletme hem misafirler açısından kullanım kolaylığı sağlanır. Alüminyum gövde, dekorasyona uyum sağlaması için ral kartelasındaki bütün renklere boyanabilir. Ürün, statik boyalıdır.
  • En önemli özelliklerinden diğeri, oturum ve sırt bölümünde Serge Ferrari marka fileli kumaş kullanılmaktadır. Kumaş UV katkılı olduğu için, hangi renk seçilirse seçilsin, rengi solmaz. Fileli kumaşın önemli avantajı, ıslandığı zaman hızlıca kurumasıdır. Kalabalık işletmelerdeki yoğun kullanımdan dolayı deforme olmaz.
  • İstiflenebilir özellikteki sandalye, kolay taşınabilir, gereksiz yer kaplamaz, kolayca depolanabilir. İlave olarak, istiflenebilmesi, düşük nakliye gideri avantajı sağlanır.
  • Hem gövde hem kumaş temizliği kolaydır, periyodik bakım gerektirmeyen hijyenik bir üründür.
  • Kullanılan kaliteli malzemeler ve profesyonel üretim teknikleri sayesinde insanların yoğun olarak bulunduğu büyük işletmelerde, uzun yıllar kullanılabilir. Bütçe dostudur. Bu model, kolsuz sandalye olarak da üretilmektedir. Bahçe, veranda, teras alanlarında on iki ay kullanılabilir. Birlikte kullanılacak masa için masalar kategorisindeki onlarca farklı tasarım incelenebilir. Avantajlı özelliklere sahip alüminyum fileli sandalye ile ilgili bilgi almak ve toptan satış fiyatı için iletişime geçiniz.

 

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.


“NEO-750009T Bahçe Alüminyum Fileli Kollu Sandalye” için yorum yapan ilk kişi siz olun