NEO-300325T Alışveriş Merkezi Cafe Döşemeli Sandalye

NEO-300325T-Alışveriş-Merkezi-Cafe-Döşemeli-Sandalye-1
NEO-300325T-Alışveriş-Merkezi-Cafe-Döşemeli-Sandalye-2

NEO-300325T Alışveriş Merkezi Cafe Döşemeli Sandalye

Cafe, restaurant, otel, food court ve alışveriş merkezi gibi yeme içme sektöründeki işletmeler için ideal olan döşemeli sandalye, renk alternatiflidir.

Tercihlerinizle işletmenize özel hâle gelen Alışveriş Merkezi Cafe Döşemeli Sandalye hakkında daha fazla bilgi edinmek için bizimle iletişime geçebilir ve dilerseniz hemen sipariş verebilirsiniz.

Stok kodu: NEO-300325T Kategoriler:

Açıklama

Alışveriş Merkezi Cafe Döşemeli Sandalye

Alışveriş Merkezi Cafe Döşemeli Sandalye, sade, modern ve şık tarzının yanı sıra omurga sağlığını destekleyen yapısıyla da ilgi gören mobilyalar arasında ilk sıralarda bulunuyor. Cafe, restaurant, otel, food court, sosyal tesis ve alışveriş merkezi gibi yeme içme sektöründe faaliyet gösteren işletmeler için ideal bir seçenek olan ahşap sandalye, daha çok iç mekânlarda kullanılmak üzere öneriliyor.

Üretimi sipariş üzerine programa alınan sandalyenin tamamında, kaliteli malzeme ve işçilikten faydalanılıyor. Ahşap ayaklar, rengi kullanıcı tarafından belirlenebilen birinci sınıf fırınlanmış kayın ağacından imal ediliyor. Oturum ve sırt kısmı dayanıklı bir dolgu malzemesiyle doldurulan üründe, değişik renk ve desen uygulamaları yapılabiliyor. Sandalye, kumaş ya da deri döşemeli olarak üretiliyor. Yüksek hacimli siparişlerde, üzerinde küçük modifikasyonlar yapılabilen sandalye, işletmenizin atmosferine kolaylıkla uyum sağlıyor.

Misafirlerini sağlıklı, konforlu ve şık ortamlarda ağırlamayı hedefleyen işletmeler için işlevsel çözümler sunan model, sağlamlığı sayesinde uzun yıllar kullanılabilme avantajına sahip. Tercihlerinizle işletmenize özel hâle gelen sandalye hakkında daha fazla bilgi edinmek için bizimle iletişime geçebilir ve dilerseniz hemen sipariş verebilirsiniz.

Opsiyonları:

  • Sipariş üzerine üretim programına alınmaktadır
  • Kullanılan Malzeme: Ahşap ayak 1.sınıf fırınlanmış kayın ağacı. Oturum ve sırt kısmı döşemelidir.
  • Döşeme kısmı için kumaş veya deri kullanılabilir. Renk ve desen seçimi yapılabilir.
  • Ahşap gövde rengi kullanıcı tarafından seçilebilir.
  • Yüksek adetli siparişlerde ürün üzerinde küçük değişiklikler yapılabilir. Bilgi isteyiniz.
  • Kullanım Yeri: Cafe, restaurant, otel, food court, sosyal tesis, alışveriş merkezi gibi yeme-içme sektöründeki firmaların dekorasyonunda tercih edilmektedir.
  • Alışveriş Merkezi mobilyalarının toptan satışı için iletişime geçiniz.

Üretim aşamaları, teknik bilgiler, teslimat süresi, logolu üretim, modifikasyon seçenekleri, fiyat bilgisi ile ilgili bilgi almak ve sipariş vermek için lütfen iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.


“NEO-300325T Alışveriş Merkezi Cafe Döşemeli Sandalye” için yorum yapan ilk kişi siz olun