NEO-300171T Restaurant Kapitoneli Sandalye

NEO-300171T-Restaurant-Kapitoneli-Sandalye-1
NEO-300171T-Restaurant-Kapitoneli-Sandalye-2
NEO-300171T-Restaurant-Kapitoneli-Sandalye-3
NEO-300171T-Restaurant-Kapitoneli-Sandalye-4

NEO-300171T Restaurant Kapitoneli Sandalye

Kapitoneli sandalye modeli, sizlere çok geniş bir uygulama alanı sunar. Dilerseniz cafe, coffee shop, restaurant ve bar gibi sosyal alanlarda kullanabilirsiniz.

Üretim aşamaları, teknik bilgiler, teslimat süresi, logolu üretim, modifikasyon seçenekleri, fiyat bilgisi ile ilgili bilgi almak ve sipariş vermek için lütfen iletişime geçiniz.

BOYUT
Genişlik : 45,5cm  / 17,9inc
Derinlik : 57cm  / 18,5inc
Sırt Yüksekliği : 90cm  / 35,4inc
Oturum Yüksekliği : 46,5cm  / 18,3inc
Ağırlık : 6,8kg

Açıklama

Restaurant Kapitoneli Sandalye

Kapitoneli sandalye modeli, sizlere çok geniş bir uygulama alanı sunar. Ürünü dilerseniz cafe, coffee shop, restaurant ve bar gibi sosyal alanlarda kullanabilir veya alışveriş merkezi, şirket binaları, okul ve hastane tasarımlarında da tercih edebilirsiniz. Ayrıca kapladığı alan sayesinde, konut sitelerinin ortak kullanım alanları gibi kalabalık mekanlara da kolaylıkla uyum sağlar.

Restaurant Kapitoneli Sandalye modeli birinci sınıf fırınlanmış kayın ağacından gövdesi ve yüksek kalitedeki döşeme kumaşıyla uzun süre dayanıklılık gösterir. Dinamik ayak tasarımı ile modern mekanlara canlılık ve hareket getirir. Özellikle dikkat çeken renklerle iyi bir uyum yakalayan sandalyenin, sunulan tüm tasarım özelliklerini kendi tercihlerinize göre de değiştirebilirsiniz.

Sandalyeyi, kullanacağınız mekana daha uyumlu hale getirebilir ya da firmanızın ve işletmenizin kurumsal kimliğiyle bütünlük sağlayan bir tasarım oluşturabilirsiniz. Bunun için dilerseniz ahşabı başka bir renkte seçebilir ve döşeme kumaş uygulamasında da farklı renk, desen ya da deri tercihi yapabilirsiniz. Sandalye ile uyumlu masalar ile birlikte dekore edebilirsiniz.

Kapitoneli sandalye modeli hakkında daha fazla bilgi almak, tasarım fikirlerinizi paylaşmak ve avantajlı fiyatlarla ürünü sipariş etmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Opsiyonları:

  • Sipariş üzerine üretim programına alınmaktadır. 
  • Kullanılan Malzeme: gövde 1.sınıf fırınlanmış kayın ağacından imal. Oturum kısmı döşemelidir.
  • Döşeme kısmı için kumaş veya deri kullanılabilir. Renk ve desen seçimi yapılabilir.
  • Ahşap rengi kullanıcı tarafından seçilebilir.
  • Yüksek adetli siparişlerde ürün üzerinde küçük değişiklikler yapılabilir. Bilgi isteyiniz.
  • Kullanım Yeri: Restaurant, otel, cafe, sosyal tesis, coffee shop, bar gibi yeme-içme sektöründeki işletmelerde dekore edilebilir. Ayrıca alışveriş merkezi, şirket binaları, okul, hastane, kamu kurumları, konut siteleri gibi yerlerin ortak kullanım alanların dekorasyonunda kullanılabilir.
  • Restaurant mobilyalarının toptan satışı için iletişime geçiniz.

Üretim aşamaları, teknik bilgiler, teslimat süresi, logolu üretim, modifikasyon seçenekleri, fiyat bilgisi ile ilgili bilgi almak ve sipariş vermek için lütfen iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.


“NEO-300171T Restaurant Kapitoneli Sandalye” için yorum yapan ilk kişi siz olun