NEO-300263T Döşemeli Yemek Sandalyesi Metal Ayaklı

NEO-300263T-Döşemeli-Yemek-Sandalyesi-Metal-Ayaklı-1
NEO-300263T-Döşemeli-Yemek-Sandalyesi-Metal-Ayaklı-4
NEO-300263T-Döşemeli-Yemek-Sandalyesi-Metal-Ayaklı-3
NEO-300263T-Döşemeli-Yemek-Sandalyesi-Metal-Ayaklı-2

NEO-300263T Döşemeli Yemek Sandalyesi Metal Ayaklı

Döşemeli yemek sandalyesi; Restaurant, cafe, coffee shop gibi yeme-içme sektöründeki işletmelerde dekore edilebilir. Döşeme ve metal ayak renk alternatiflidir.

BOYUT
Genişlik : 53cm  / 20,8inc
Derinlik : 57cm  / 22,4inc
Sırt Yüksekliği : 88cm  / 34,6inc
Oturum Yüksekliği : 47cm  / 18,8inc
Ağırlık : 9,6kg

 

Açıklama

Döşemeli Yemek Sandalyesi Metal Ayaklı

İç mekan tasarımlarınız için sofistike ve minimal parçalar arıyorsanız, döşemeli yemek sandalyesi modeli tüm ihtiyaçlarınıza cevap verecektir. Ürün size oldukça geniş bir kullanım alanı sunuyor. Dilerseniz restaurant, cafe, coffee shop ve bar gibi yeme – içme mekanlarında ya da otel, lobi, sosyal tesis ve alışveriş merkezi gibi kalabalık alanlarda da ürünü kullanabilirsiniz.

Çağı yakalayan sade tasarımı ile dikkat çeken ürün, zarif metal ayaklar üzerinde yükseliyor. Kontra ahşap ile döşenen oturum ve sırt bölümü de geniş ve konforlu bir alan yaratıyor. Özellikle kolçaksız özelliği sayesinde, misafirlerinize yemek boyunca özgürce oturma imkanı sunabilirsiniz.

Dilerseniz ürün üzerinde değişiklikler yapabilir ve tasarımını daha kişisel hale getirebilirsiniz. Sandalyenin metal ayaklarını krom, bakır, bronz ya da pirinç malzemeyle kaplatabilirsiniz. Döşeme kumaşı için farklı bir renk veya desen belirleyebilir, dilerseniz deri kaplama da uygulatabilirsiniz.

Döşemeli yemek sandalyesi modeli hakkında daha fazla bilgi almak, tasarım seçeneklerinizi görüşmek ve avantajlı fiyatlarla ürünü sipariş etmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Opsiyonları:

  • Sipariş üzerine üretim programına alınmaktadır. 
  • Kullanılan Malzeme: Oturum ve sırt kısmı kontra ahşap üzerine döşemelidir. Ayakları metaldir.
  • Döşeme kısmı için kumaş veya deri kullanılabilir. Renk ve desen seçimi yapılabilir.
  • Metal ayak rengi kullanıcı tarafından seçilebilir. Boya dışında krom, bakır, bronz, pirinç kaplama uygulamaları için bilgi isteyiniz.
  • Yüksek adetli siparişlerde ürün üzerinde küçük değişiklikler yapılabilir. Bilgi isteyiniz.
  • Kullanım Yeri: Restaurant, otel, cafe, sosyal tesis, coffee shop, bar gibi yeme-içme sektöründeki işletmelerde dekore edilebilir. Ayrıca alışveriş merkezi, şirket binaları, okul, hastane, kamu kurumları, konut siteleri gibi yerlerin ortak kullanım alanların dekorasyonunda kullanılabilir.
  • Döşemeli Yemek Sandalyesinin toptan satışı ve detaylı bilgi için iletişime geçiniz.

Üretim aşamaları, teknik bilgiler, teslimat süresi, logolu üretim, modifikasyon seçenekleri, fiyat bilgisi ile ilgili bilgi almak ve sipariş vermek için lütfen iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.


“NEO-300263T Döşemeli Yemek Sandalyesi Metal Ayaklı” için yorum yapan ilk kişi siz olun