NEO-300269T Retro Ahşap Döşemeli Sandalye

NEO-300269T-Retro-Ahşap-Döşemeli-Sandalye-1
NEO-300269T-Retro-Ahşap-Döşemeli-Sandalye-3
NEO-300269T-Retro-Ahşap-Döşemeli-Sandalye-2

NEO-300269T Retro Ahşap Döşemeli Sandalye

Retro ahşap döşemeli sandalye, hem nostalji sevenler için hem de klasikten vazgeçmeyenler için ideal bir sandalye modelidir.

Üretim aşamaları, teknik bilgiler, teslimat süresi, logolu üretim, modifikasyon seçenekleri, fiyat bilgisi ile ilgili bilgi almak ve sipariş vermek için lütfen iletişime geçiniz.

BOYUT
Genişlik : 51cm  / 20inc
Derinlik : 57cm  / 22,4inc
Sırt Yüksekliği : 86cm  / 33,8inc
Oturum Yüksekliği : 47cm  / 18,5inc
Ağırlık : 8,2kg

Açıklama

Retro Ahşap Döşemeli Sandalye

Retro ahşap döşemeli sandalye, hem nostalji sevenler için hem de klasikten vazgeçmeyenler için ideal bir sandalye modelidir. Ev ortamında da kullanabileceğiniz ahşap döşemeli sandalye, özellikle otel, restaurant, cafe gibi çeşitli işletmelerin oldukça tercih ettiği bir ürün. Ayrıca okul, hastane ve belediyeler gibi kamu kurumlarının da kullanımına uygun yapıda kaliteli bir sandalye.

Retro mobilya modeli, 1. sınıf kayın ağacının fırınlanması ile imal edilen gövde ve ayak kısımlarından oluşuyor. Bu kısımların farklı renk seçenekleri bulunuyor. Ürün, kalabalık işletmelerde dayanıklılığını uzun yıllar koruyor, işletmelerin favori seçimlerinden biri olup uzun süreli oturumda dahi konforlu kullanım sağlıyor.

Döşemeli sandalyenin oturma ve sırt kısmının döşemesi ise kumaş veya deri olabiliyor. Ayrıca döşeme kısmı için istediğiniz renk ve deseni seçebiliyorsunuz. Toplu alımlarda ve yüksek sayılı siparişlerde sandalyede küçük değişiklikler de yapılabiliyor. Siz de arzu ettiğiniz sipariş adedi ve yapmak istediğiniz değişiklikler ile bize ulaşabilir ve ürünle ilgili gerekli teknik özellik, fiyat ve teslimat bilgisini hemen öğrenebilirsiniz.

Opsiyonları:

  • Sipariş üzerine üretim programına alınmaktadır. 
  • Kullanılan Malzeme: gövde 1.sınıf fırınlanmış kayın ağacından imal. Oturum kısmı döşemelidir.
  • Döşeme kısmı için kumaş veya deri kullanılabilir. Renk ve desen seçimi yapılabilir.
  • Ahşap rengi kullanıcı tarafından seçilebilir.
  • Yüksek adetli siparişlerde ürün üzerinde küçük değişiklikler yapılabilir. Bilgi isteyiniz.
  • Kullanım Yeri: Restaurant, otel, cafe, sosyal tesis, coffee shop, bar gibi yeme-içme sektöründeki işletmelerde dekore edilebilir. Ayrıca alışveriş merkezi, şirket binaları, okul, hastane, kamu kurumları, konut siteleri gibi yerlerin ortak kullanım alanların dekorasyonunda kullanılabilir.
  • Retro Ahşap Döşemeli Sandalye ile ilgili detaylı bilgi ve toptan satış fiyatı için iletişime geçiniz.

Üretim aşamaları, teknik bilgiler, teslimat süresi, logolu üretim, modifikasyon seçenekleri, fiyat bilgisi ile ilgili bilgi almak ve sipariş vermek için lütfen iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.


“NEO-300269T Retro Ahşap Döşemeli Sandalye” için yorum yapan ilk kişi siz olun