NEO-300123T Lükens Ayaklı Yemek Sandalyesi

NEO-300123T-Lükens-Ayaklı-Yemek-Sandalyesi-1
NEO-300123T-Lükens-Ayaklı-Yemek-Sandalyesi-2

NEO-300123T Lükens Ayaklı Yemek Sandalyesi

Lükens Ayaklı Yemek sandalyesi, otel ve restaurantların şık sofralarını süsleyen konforlu bir sandalye olarak öne çıkıyor. İç mekân dekorasyonu için uygundur.

Üretim aşamaları, teknik bilgiler, teslimat süresi, logolu üretim, modifikasyon seçenekleri, fiyat bilgisi ile ilgili bilgi almak ve sipariş vermek için lütfen iletişime geçiniz.

Stok kodu: NEO-300123T Kategoriler:

Açıklama

Lükens Ayaklı Yemek Sandalyesi

Lükens Ayaklı Yemek sandalyesi, otel ve restaurantların şık sofralarını süsleyen konforlu bir ahşap sandalye olarak öne çıkıyor. İç mekân dekorasyonu için uygun olan sandalye, tasarımı ve rahatlığıyla klasik sofraların vazgeçilmezleri arasında yer alıyor. Omurgayı destekleyen sırt yapısı ürünün işlevselliğini artırırken sağlamlığı da uzun süreli kullanım avantajı vadediyor.

Sandalyenin gövdesi birinci sınıf fırınlanmış kayın ağacından üretiliyor. Lükens modelin kullanıldığı üründe oturum ve sırt kısmı döşemeli olarak imal ediliyor. Sandalyenin döşeme kısmında, firma isteğine göre kumaş ya da deri uygulama yapılabiliyor. Ahşap kısımlarının rengi ve döşeme rengi ile deseni kullanıcı tarafından seçilebiliyor. Ahşap kısımları lake boyanabilen modelin toptan siparişleri için, ürün üzerinde modifikasyon uygulanabiliyor.

Bir firmanın kurumsallığı ve kalitesini ortaya koyan en önemli ayrıntılardan biri, logo uygulamasıdır. Ticari alanlar için istenirse döşeme olarak uygulanabilen firma logosu, şirketinizin bilinirliğini de artırıyor. Siz de bizimle iletişime geçerek ürünün üretim aşamaları, modifikasyon seçenekleri ve fiyat hakkında bilgi edinebilirsiniz. Dilerseniz toplu siparişinizi hemen verebilir, müşterilerinizi en sağlıklı ve konforlu şekilde ağırlayabilirsiniz.

Opsiyonları:

  • Sipariş üzerine üretim programına alınmaktadır. 
  • Kullanılan Malzeme: Gövde 1.sınıf fırınlanmış kayın ağacından imal. Ayakları lükens modelidir. Oturum ve sırt döşemelidir.
  • Döşeme için kumaş veya deri kullanılabilir. Renk ve desen seçimi yapılabilir.
  • Ticari alanlar için istenirse döşeme üzerine firma logosu uygulanabilir. 
  • Ahşap rengi kullanıcı tarafından seçilebilir. Lake boyanabilir.
  • Yüksek adetli siparişlerde ürün üzerinde küçük değişiklikler yapılabilir. Bilgi isteyiniz.
  • Kullanım Yeri: İç mekanda kullanılabilir. Şık otel, restaurant, steak house dekorasyonları için tercih edilmektedir.
  • Lükens Ayaklı Yemek Sandalyesi ile ilgili detaylı bilgi ve toptan satış fiyatı için iletişime geçiniz.

Üretim aşamaları, teknik bilgiler, teslimat süresi, logolu üretim, modifikasyon seçenekleri, fiyat bilgisi ile ilgili bilgi almak ve sipariş vermek için lütfen iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.


“NEO-300123T Lükens Ayaklı Yemek Sandalyesi” için yorum yapan ilk kişi siz olun