NEO-300322T Vintage Döşemeli Ahşap Kasalı Kanepe

NEO-300322T-Vintage-Döşemeli-Ahşap-Kasalı-Kanepe-1
NEO-300322T-Vintage-Döşemeli-Ahşap-Kasalı-Kanepe-2
NEO-300322T-Vintage-Döşemeli-Ahşap-Kasalı-Kanepe-4
NEO-300322T-Vintage-Döşemeli-Ahşap-Kasalı-Kanepe-5

NEO-300322T Vintage Döşemeli Ahşap Kasalı Kanepe

Uzun bir kullanım ömrü sunan vintage masif ahşap kasalı kanepenizin oturma alanını dilerseniz döşeme kumaşıyla dilerseniz deri ile kaplatabilirsiniz.

 

 

Stok kodu: NEO-300322T Kategoriler:

Açıklama

Vintage Döşemeli Ahşap Kasalı Kanepe

Ahşap kasalı kanepe ile geçmişin romantizmini bugüne taşıyabilirsiniz. İç mekanlar için özel olarak tasarlanan mobilyanızı cafe, restaurant, coffee shop ya da otel odası gibi ticari işletmelerde de rahatlıkla kullanabilirsiniz. Ahşap kasası ve konforlu oturma alanı sayesinde mobilyanızı dilerseniz ev dekorasyonunda da kullanabilir ve salonlarınızda hem şık hem de rahat bir alan yaratabilirsiniz.

Vintage kanepenin sunduğu en büyük ayrıcalık, istenilen uzunluklarda üretilebiliyor olmasıdır. Bu sayede kanepenizi dilerseniz yemek masalarınıza uyumlu hale getirebilir ve klasik masa sandalye tasarımınıza ekleyerek şık bir dokunuş elde edebilirsiniz. Kanepenizin ölçülerini dilediğiniz gibi belirleyerek büyük ticari mekanlar ve ofisler için göz dolduran oturma alanları yaratabilirsiniz.

Tamamen masif ahşaptan üretildiği için uzun bir kullanım ömrü sunan vintage kanepenizin oturma alanını dilerseniz döşeme kumaşıyla dilerseniz deri ile kaplatabilirsiniz. Kumaş ve ahşap renk seçimine de kullanacağınız mekana göre özgürce karar verebilirsiniz. Firmanızın ya da mekanınızın kurumsal kimliği ile bir bütünlük yakalamak isterseniz, mobilyanızın ahşap sırt bölümüne veya koltuk minderlerine logo uygulaması yaptırabilirsiniz.

Vintage kanepenin avantajlı fiyatları hakkında bilgi almak, tasarım seçeneklerini belirlemek ya da toplu sipariş vermek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Opsiyonları:

  • Sipariş üzerine üretim programına alınmaktadır. 
  • Kullanılan Malzeme: Tamamı masif ahşap. Oturum ve sırt bölümü döşemelidir. Konik şeklinde masif ayaklara sahiptir.
  • Döşeme için kumaş veya deri kullanılabilir. Renk ve desen seçimi yapılabilir. 
  • Ticari alanlar için istenirse ahşap veya minder üzerine firma logosu uygulanabilir. 
  • Ahşap rengi kullanıcı tarafından seçilebilir. 
  • Kullanım Yeri: İç mekanda kullanılabilir. Cafe, restaurant, coffee shop, otel odası gibi ticari işletmelerin dekorasyonunda kullanılabilir. Ayrıca evlerin salon bölümünde dekore edilebilir. Oturum ve sohbet alanı oluşturulabilir veya istenilen uzunlukta üretilip yemek masasının yanında kullanılabilir.
  • Vintage Döşemeli Ahşap Kasalı Kanepeyi ekonomik fiyat ile sipariş vermek için iletişime geçiniz.

Üretim aşamaları, teknik bilgiler, teslimat süresi, logolu üretim, modifikasyon seçenekleri, fiyat bilgisi ile ilgili bilgi almak ve sipariş vermek için lütfen iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.


“NEO-300322T Vintage Döşemeli Ahşap Kasalı Kanepe” için yorum yapan ilk kişi siz olun