NEO-300370T Çapraz Sırtlı Masif Yemek Sandalyesi

NEO-300370T-Çapraz-Sırtlı-Masif-Yemek-Sandalyesi-1

NEO-300370T Çapraz Sırtlı Masif Yemek Sandalyesi

Çapraz sırtlı masif yemek sandalyesi otel, restaurant, cafe, coffee shop ve bar gibi yeme içme sektöründe çok önemli yere sahip olan işletmelerde kullanılıyor.

Üretim aşamaları, teknik bilgiler, teslimat süresi, logolu üretim, modifikasyon seçenekleri, fiyat bilgisi ile ilgili bilgi almak ve sipariş vermek için lütfen iletişime geçiniz.

Stok kodu: NEO-300370T Kategoriler:

Açıklama

Çapraz Sırtlı Masif Yemek Sandalyesi

Masif Yemek Sandalyesi otel, restaurant, cafe, coffee shop ve bar gibi yeme içme sektöründe çok önemli yere sahip olan işletmelerde kullanılıyor. Ürün ayrıca şirket, hastane, okul ve kamu kuruluşları gibi kalabalık iç mekânların dekorasyonunda tercih ediliyor. Sağlam yapısıyla çok iyi bir kullanıcı deneyimi vadeden sandalye, müşterilerin beğenisini kazanıyor.

Vereceğiniz siparişe göre üretimine başlanan ürünün gövdesi birinci sınıf fırınlanmış kayın ağacı kullanılarak imal ediliyor. Oturum kısmı kaliteli dolgu malzemesiyle döşemeli olarak tasarlanan sandalye, rahat bir oturum avantajı sunuyor. Ürünün oturum bölümünde kumaş ya da deri kullanılıyor, gerek renk gerekse desen seçimi kullanıcı tercihine bırakılıyor. Yemek sandalyesinin ahşap rengi de müşteri tarafından belirlenebiliyor.

Yüksek adetli siparişlerde ahşap sandalye üzerinde küçük değişiklikler yapılabiliyor. Siz de hizmet yaklaşımınızı en iyi şekilde ortaya koymak ve işletmenizin şıklığını yukarı çekmek için bu ürünü hemen sipariş edebilirsiniz. Sandalyenin üretim süreci, teslimat süresi ve fiyatı hakkında bilgi almanın yanı sıra modifikasyon seçeneklerini de öğrenmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Opsiyonları:

  • Sipariş üzerine üretim programına alınmaktadır. 
  • Kullanılan Malzeme: gövde 1.sınıf fırınlanmış kayın ağacından imal. Oturum kısmı döşemelidir.
  • Döşeme kısmı için kumaş veya deri kullanılabilir. Renk ve desen seçimi yapılabilir.
  • Ahşap rengi kullanıcı tarafından seçilebilir.
  • Yüksek adetli siparişlerde ürün üzerinde küçük değişiklikler yapılabilir. Bilgi isteyiniz.
  • Kullanım Yeri: Otel, restaurant, cafe, coffee shop, bar gibi yeme-içme sektöründeki işletmelerde dekore edilebilir. Ayrıca şirket, hastane, okul, kamu kurumu gibi kalabalık yerler için idealdir.
  • Çapraz Sırtlı Masif Yemek Sandalyesini ekonomik fiyat ile sipariş vermek için iletişime geçiniz.

Üretim aşamaları, teknik bilgiler, teslimat süresi, logolu üretim, modifikasyon seçenekleri, fiyat bilgisi ile ilgili bilgi almak ve sipariş vermek için lütfen iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.


“NEO-300370T Çapraz Sırtlı Masif Yemek Sandalyesi” için yorum yapan ilk kişi siz olun