NEO-300397T Döşemeli Kolsuz Cafe Sandalyesi

NEO-300397T-Döşemeli-Kolsuz-Cafe-Sandalyesi-1
NEO-300397T-Döşemeli-Kolsuz-Cafe-Sandalyesi-2

NEO-300397T Döşemeli Kolsuz Cafe Sandalyesi

Döşemeli kolsuz sandalyeyi, modern tarzı ve konforu sayesinde cafe, restaurant, otel ve sosyal tesisler gibi kalabalık mekanlarda rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Üretim aşamaları, teknik bilgiler, teslimat süresi, logolu üretim, modifikasyon seçenekleri, fiyat bilgisi ile ilgili bilgi almak ve sipariş vermek için lütfen iletişime geçiniz.

Stok kodu: NEO-300397T Kategoriler:

Açıklama

Döşemeli Kolsuz Cafe Sandalyesi

Döşemeli kolsuz sandalye modelini, tüm iç mekan tasarımlarınıza ekleyebilirsiniz. Kapladığı ufak alan sayesinde cafe, restaurant, otel ve sosyal tesisler gibi kalabalık mekanlarda bile ürünü rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Oturum ve sırt alanı yüksek kaliteli kumaşla döşenmiş olan modelin gövdesi birinci sınıf fırınlanmış kayın ağacından imal edilmiştir. Bu sayede uzun süreli kullanımlara karşı dayanıklılık gösterir. Kolçaksız özelliği ile misafirlerinize ve müşterilerinize geniş ve konforlu bir oturum alanı sunar. Yaslanma alanındaki kavis ile sırtı kavrayarak sağlıklı bir alan yaratır.

Modern tasarımı ile dikkat çeken sandalyeyi, üzerinde değişiklikler yaparak daha kişisel bir tasarım haline getirebilirsiniz. Cafe Sandalyesi kullanacağınız alanın renklerine göre, sandalyenin döşeme kumaşını ve desenini değiştirebilir veya deri ile kaplatabilirsiniz. Dayanıklı ahşap ayaklarının renginde de farklılığa gidebilir ve dilerseniz lake cila talep edebilirsiniz. Kurumsal kimliğinizi destekleyecek bir tasarım isterseniz, döşeme üzerine firma logonuzu uygulatabilirsiniz.

Döşemeli cafe sandalyesi hakkında daha fazla bilgi almak, tasarım fikirlerinizi paylaşmak ve avantajlı fiyatlardan faydalanarak ürünü sipariş vermek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Opsiyonları:

  • Sipariş üzerine üretim programına alınmaktadır. 
  • Kullanılan Malzeme: Ayaklar ve gövde 1.sınıf fırınlanmış kayın ağacından imal. Oturum ve sırt döşemelidir.
  • Döşeme için kumaş veya deri kullanılabilir. Renk ve desen seçimi yapılabilir.
  • Ticari alanlar için istenirse döşeme üzerine firma logosu uygulanabilir. 
  • Ahşap ayak rengi kullanıcı tarafından seçilebilir. Lake boyanabilir.
  • Yüksek adetli siparişlerde ürün üzerinde küçük değişiklikler yapılabilir. Bilgi isteyiniz.
  • Kullanım Yeri: Cafe, restaurant, otel, sosyal tesis işletmelerinin dekorasyonunda tercih edilmektedir.
  • Cafe mobilyalarının toptan satışı ile ilgili detaylı bilgi için iletişime geçiniz.

Üretim aşamaları, teknik bilgiler, teslimat süresi, logolu üretim, modifikasyon seçenekleri, fiyat bilgisi ile ilgili bilgi almak ve sipariş vermek için lütfen iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.


“NEO-300397T Döşemeli Kolsuz Cafe Sandalyesi” için yorum yapan ilk kişi siz olun