NEO-300103T Ahşap Döşemeli Restaurant Sandalyesi

NEO-300103T-Ahşap-Döşemeli-Restaurant-Sandalyesi-1
NEO-300103T-Ahşap-Döşemeli-Restaurant-Sandalyesi-4
NEO-300103T-Ahşap-Döşemeli-Restaurant-Sandalyesi-2
NEO-300103T-Ahşap-Döşemeli-Restaurant-Sandalyesi-5

NEO-300103T Ahşap Döşemeli Restaurant Sandalyesi

Restaurant, otel ve cafelerin iç mekânlarında kullanılabilen ve dekorasyonu tamamlayan Ahşap Döşemeli Restaurant Sandalyesi, şık ve işlevsel tasarımıyla ön plana çıkıyor.

Üretim aşamaları, teknik bilgiler, teslimat süresi, logolu üretim, modifikasyon seçenekleri, fiyat bilgisi ile ilgili bilgi almak ve sipariş vermek için lütfen iletişime geçiniz.

Stok kodu: NEO-300103T Kategoriler:

Açıklama

Ahşap Döşemeli Restaurant Sandalyesi

Restaurant, otel ve cafelerin iç mekânlarında uzun yıllar rahatlıkla kullanılabilen ve dekorasyonu en iyi şekilde tamamlayan Ahşap Döşemeli Restaurant Sandalyesi, şık ve işlevsel tasarımıyla ön plana çıkıyor. Detaylara önem veren firmaların tercih ettiği ürün, döşemesinin sağladığı rahat oturum imkânıyla da müşterilerin beğenisini kazanıyor.

Vereceğiniz siparişe göre üretim süreci başlayan restaurant sandalyesi tamamen birinci sınıf ahşaptan imal ediliyor. Oturum kısmı müşteri tercihine bağlı olarak kumaş veya deriden üretilebiliyor. Konforu belirleyen en önemli unsurlardan biri olan oturum kısmının iki üretim materyali de dayanıklılık ve rahatlık sağlıyor. Kaliteli dolgu malzemesi kullanılan ve döşemeli olarak tasarlanan oturum kısmı birçok farklı modifikasyon seçeneğine de sahip.

Sandalyenin üretiminde kullanılacak renk ve desen de firmanızın isteğine göre belirleniyor. Ahşap rengini seçebildiğiniz ürün lake olarakta boyanabiliyor. Tüm modifikasyon seçeneklerine ek olarak, sandalyeyi döşemesiz olarak sipariş vermenizde mümkün.

Firmanızın kimliğini yansıtmak için logo uygulaması talep edebileceğiniz sandalye, dayanıklı ve konforlu yapısıyla markanızın kalitesini bir adım öteye taşıyor. Firmanıza bambaşka bir hava katmak amacıyla bu ürünü tercih etmeniz durumunda hem üretim süreci hem de teknik konular hakkında bilgi almak ve isterseniz sipariş vermek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Opsiyonları:

  • Sipariş üzerine üretim programına alınmaktadır. 
  • Kullanılan Malzeme: Tamamı birinci sınıf ahşap. Oturum kısmı döşemelidir.
  • Döşeme için kumaş veya deri kullanılabilir. Renk ve desen seçimi yapılabilir. İstenirse döşeme üzerine firma logosu uygulanabilir. Tercihe göre döşemesiz olarak da sipariş verilebilir.
  • Ahşap rengi kullanıcı tarafından seçilebilir. Lake boyanabilir.
  • Kullanım Yeri: İç mekanda kullanılabilir. Restaurant, cafe, otel, bar, fast food, food court dekorasyonunda kullanılabilir.
  • Restaurant sandalyesinin toptan satışı için iletişime geçiniz.

Üretim aşamaları, teknik bilgiler, teslimat süresi, logolu üretim, modifikasyon seçenekleri, fiyat bilgisi ile ilgili bilgi almak ve sipariş vermek için lütfen iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.


“NEO-300103T Ahşap Döşemeli Restaurant Sandalyesi” için yorum yapan ilk kişi siz olun