NEO-780004T Atos Bahçe Köşe Oturma Grubu Alüminyum Modern

NEO-780004T-Atos-Bahce-Kose-Oturma-Grubu-Aluminyum-Modern-1
NEO-780004T-Atos-Bahce-Kose-Oturma-Grubu-Aluminyum-Modern-2

NEO-780004T Atos Bahçe Köşe Oturma Grubu Alüminyum Modern

Modern, konforlu ve dayanıklı olan bahçe köşe oturma grubu, kullanıcı dostudur. Bakım gerektirmeyen ürün, dış hava şartlarına karşı dayanıklıdır. Dekorasyona uyum sağlayacak renk seçimleri, kullanıcı tarafından belirlenebilir. Her modül, ayrı olarak istenilen adette sipariş verilebilir.

 

Üretim aşamaları, teknik bilgiler, teslimat süresi, logolu üretim, modifikasyon seçenekleri, fiyat bilgisi ile ilgili bilgi almak ve sipariş vermek için lütfen iletişime geçiniz.

Stok kodu: NEO-780004T Kategoriler:

Açıklama

Bahçe Köşe Oturma Grubu Alüminyum Modern

  • Bahçe mobilyaları koleksiyonu içerisinde, dış mekanda yağış, bahçe sulama, güneş gibi etkenlere karşı maksimum dayanıklı olan ürünler arasındadır. Bahçe dekorasyonuna estetik görünüm katacak köşe oturma grubu, beklentileri karşılayan özelliklere sahiptir. Uzun yıllar yeni görünümü ile kullanılabilecek şekilde, kaliteli malzeme ve profesyonel üretim teknikleri ile üretilmektedir. Son derece konforlu ürün, yaz aylarında, bahçe ve veranda alanlarında keyifli zaman sağlar.
  • Ürün ölçüleri; w.272cm d.256cm h.92cm
  • Bu tasarım, tekli koltuk, ikili kanepe ve üçlü kanepe olarak sipariş verilebilir, köşe kanepe ile aynı mekanda birlikte dekore edilebilir. Her parça ayrı olarak istenilen adette üretilebilir.
  • Köşe oturma grubunun gövdesi alüminyumdur. Bakım gerektirmez, sudan etkilenmez, istenilen renkte boyanabilir.
  • Minderler, UV katkılı kumaş ve yüksek dansitede sünger ile üretilmektedir. Fermuarlı olan minderler, kolay temizlenebilir. Yıkama talimatı için bilgi isteyiniz.
  • Modern tarzda tasarlanan köşe oturma grubu, ev dekorasyonunun yanında otel, şirket, tatil köyü, sosyal tesis kullanımı için de idealdir. Hem gövde hem minderler, yoğun kullanıma karşı dayanıklıdır. Köşe oturma grubu ile ilgili detaylı bilgi ve satış fiyatı için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.


“NEO-780004T Atos Bahçe Köşe Oturma Grubu Alüminyum Modern” için yorum yapan ilk kişi siz olun