NEO-102231T Restaurant Cafe Metal Bank

NEO-102231T-Restaurant-Cafe-Metal-Bank-1
NEO-102231T-Restaurant-Cafe-Metal-Bank-2

NEO-102231T Restaurant Cafe Metal Bank

Restaurant Cafe Metal Bank, Yemek masası yanında veya bekleme alanlarında konforlu bir kullanım sunar. Hem metal gövde hem de döşeme kısmı için renk seçimi yapılabilir.

 

Stok kodu: NEO-102231T Kategoriler:

Açıklama

Restaurant Cafe Metal Bank

Dekoratif tasarımlı, döşemeli metal bank, misafirlerine konforlu ve keyifli zaman sunmak isteyen otel, restaurant, cafe işletmelerinde sıklıkla tercih edilmektedir. Hem görsel hem kullanım açısından doğru bir üründür. Dikdörtgen masanın uzun kenarlarında kullanılabilir, loca görünümü oluşturulabilir. Restaurant cafe metal bank için talep halinde sırt bölümüne uygun kırlentler üretilebilir. Oturum bölümündeki döşeme için, farklı türlerde, renklerde, desenlerde kumaş & deri tercih edilebilir.

Metal bank, ral kartelasından seçilecek renk ile statik boya ile boyanabilir. Bu renk yine tercihe göre mat veya parlak olarak uygulanabilir. Yeme-içme sektöründeki kullanımının dışında şirket binası, okul, avm, fabrika, hastane gibi kalabalık yerler için de tercih edilmektedir. Bank ile birlikte kullanılabilecek, aynı tasarımda kolsuz sandalye, kollu sandalye, bar sandalyesi ve puf üretilmektedir. Aynı tasarımdaki beş farklı ürünün üretiminde dolu demir kullanılmaktadır.

Metal malzemeler ile tasarlanan mobilyalar, yoğun kullanıma karşı dayanıklılıkları sayesinde işletmeler tarafından önemle tercih edilmektedir. İncelenen metal bank, periyodik bakım yapmadan uzun yıllar kullanılabilir. Sağlam ve dayanıklı tasarıma sahip olan bank, aynı zamanda hijyeniktir. Kolayca temizlenen, tozu ve kiri tutmayan bir yapıya sahiptir. Ürün ile ilgili detaylı bilgi ve fiyat teklifi almak için iletişime geçiniz.

Opsiyonları:

  • Sipariş üzerine üretim programına alınmaktadır.
  • Kullanılan Malzeme: Tamamı metal
  • Renk: Statik boya ile boyanan bank için ral kartelasındaki bütün renkler seçilebilir. Bu renkler kullanıcının talebine göre mat & parlak & texture olarak uygulanabilir. Eskitme uygulaması, krom, bakır, gold, pirinç kaplama uygulamaları için bilgi isteyiniz.
  • Metal Bankın oturum yeri döşemelidir. Döşeme için deri veya kumaş kullanılabilir. Renk ve desen seçimi yapılabilir. İstenirse döşeme üzerine firma logosu uygulanabilir.
  • Kullanım Yeri: iç mekanda veya üzeri kapalı dış mekanda kullanılması önerilir. Restaurant, cafe, otel, okul, hastane, şirket binaları, konut sitesi kullanımı için idealdir.
  • Tarz: Modern- Endüstriyel

Üretim aşamaları, teknik bilgiler, teslimat süresi, logolu üretim, modifikasyon seçenekleri, toptan satış fiyat bilgisi ile ilgili bilgi almak ve sipariş vermek için lütfen iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.


“NEO-102231T Restaurant Cafe Metal Bank” için yorum yapan ilk kişi siz olun