NEO-300459T Çubuk Sırtlı Masif Kollu Sandalye

Çubuk Sırtlı Masif Kollu Sandalye NEO-300459T
Çubuk Sırtlı Masif Kollu Sandalye-1 NEO-300459T
Çubuk Sırtlı Masif Kollu Sandalye-2 NEO-300459T
Çubuk Sırtlı Masif Kollu Sandalye-3 NEO-300459T
Çubuk Sırtlı Masif Kollu Sandalye-4 NEO-300459T
Çubuk Sırtlı Masif Kollu Sandalye-5 NEO-300459T
Çubuk Sırtlı Masif Kollu Sandalye-6 NEO-300459T
Çubuk Sırtlı Masif Kollu Sandalye-7 NEO-300459T
Çubuk Sırtlı Masif Kollu Sandalye-8 NEO-300459T
Çubuk Sırtlı Masif Kollu Sandalye-9 NEO-300459T
Çubuk Sırtlı Masif Kollu Sandalye-10 NEO-300459T
Çubuk Sırtlı Masif Kollu Sandalye-11 NEO-300459T
Çubuk Sırtlı Masif Kollu Sandalye-12 NEO-300459T

NEO-300459T Çubuk Sırtlı Masif Kollu Sandalye

0 out of 5

Çubuk Sırtlı Masif Kollu Sandalye, şık tasarımı ve pratik kullanımıyla işletmelerin ilk tercihleri arasında yer alıyor. Otel yemek alanları, restaurant, cafe, kahve dükkânı ve steak house dekorasyonlarında kullanılabilen ürün; klinik, hastane, ofis ve plaza dekorasyonlarında yemek bölümleri için de tercih edilebiliyor.

Ürün hakkında detaylı bilgi için lütfen iletişime geçiniz.

Stok kodu: NEO-300459T Kategoriler:

Açıklama

Çubuk Sırtlı Masif Kollu Sandalye

Çubuk Sırtlı Masif Kollu Sandalye, şık tasarımı ve pratik kullanımıyla işletmelerin ilk tercihleri arasında yer alıyor. Otel yemek alanları, restaurant, cafe, kahve dükkânı ve steak house dekorasyonlarında kullanılabilen ürün; klinik, hastane, ofis ve plaza dekorasyonlarında yemek bölümleri için de tercih edilebiliyor. Sağlam yapısı sayesinde uzun süre kullanılabilen sandalye, sipariş üzerine üretim programına alınıyor.

Sandalyenin ahşap gövde üretiminde birinci sınıf fırınlanmış kayın ağacı kullanılıyor. Çubuk sırtlı olarak tasarlanan ürünün ahşap gövdesi istenilen renkte lake boyanabiliyor. Ürünün oturum kısmı döşemeli olarak tasarlanıyor. Döşeme seçeneği olarak suni deri, süet, nubuk, kadife, keten ve pamuk gibi farklı türlerde, çeşitli renk ve desene sahip kumaş ve derinin yer aldığı çok sayıda kartela kullanıcıların beğenisine sunuluyor.

Sandalye, tercihleriniz sayesinde sadece işletmenizin genel atmosferine uyum sağlamakla kalmıyor, aynı zamanda tamamen işletmenize özel bir hâle geliyor.

İç mekânda kullanıma uygun olan ahşap sandalye tasarımı uzun süreli oturumlarda rahatsız etmeyen, sağlıklı bir kullanıcı deneyimi sağlıyor. İşletmenizde misafirlerinizi en iyi şekilde ağırlamak isterseniz bizimle iletişime geçebilir, dilerseniz ürünü hemen sipariş edebilirsiniz.

Opsiyonları:

  • Çubuk Sırtlı Masif Kollu Sandalye, sipariş üzerine üretim programına alınmaktadır.
  • Kullanılan Malzeme: Ahşap gövde üretiminde 1. sınıf fırınlanmış kayın ağacı kullanılmaktadır. Döşemeli oturum kısmı için, farklı türlerde, renk ve desenlerde kumaş veya deri kullanılabilir. Suni deri, süet, nubuk, kadife, keten, pamuk, akrilik gibi seçeneklerin bulunduğu çok sayıda kartela bulunmaktadır.
  • Ahşap gövde istenilen renkte lake olarak boyanabilir.
  • Kullanım Yeri: Restaurant, otel yemek alanları, kafe, kahve dükkanı, steak house dekorasyonlarında kullanılabilir. Ayrıca hastane, klinik, ofis, plaza dekorasyonlarının yemek bölümleri için de ideal seçimdir.
  • İç mekan kullanımına uygundur.
  • Masif sandalye ilgili detaylı bilgi ve toptan satış fiyatı için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo