NEO-300441T Alçak Sırtlı Restaurant Sandalyesi

Alçak Sırtlı Restaurant Sandalyesi NEO-300441T
Alçak Sırtlı Restaurant Sandalyesi- 1 NEO-300441T
Alçak Sırtlı Restaurant Sandalyesi- 2 NEO-300441T
Alçak Sırtlı Restaurant Sandalyesi- 3 NEO-300441T (2)
Alçak Sırtlı Restaurant Sandalyesi- 4 NEO-300441T – Kopya
Alçak Sırtlı Restaurant Sandalyesi- 5 NEO-300441T

NEO-300441T Alçak Sırtlı Restaurant Sandalyesi

0 out of 5

İç mekânda kullanıma uygun olan Alçak Sırtlı Restaurant Sandalyesi, tasarımı sayesinde uzun süreli oturumlarda konforlu bir kullanıcı deneyimi sunuyor. Sandalyenin kavisli sırt ve kolçak kısmı omurga sağlığını destekliyor ve misafirlerinizi en iyi şekilde ağırlamanıza yardımcı oluyor.

BOYUT
Genişlik : 53cm  / 20,8inc
Derinlik : 59cm  / 23,2inc
Sırt Yüksekliği : 75cm  / 29,5inc
Oturum Yüksekliği : 44cm  / 17,3inc
Ağırlık : 7,9kg

Açıklama

Alçak Sırtlı Restaurant Sandalyesi

Alçak Sırtlı Restaurant Sandalyesi, modern tasarımı ve rahat oturumuyla dikkat çekiyor. Sipariş üzerine üretim programına alınan sandalye restoran, otel yemek alanları, cafe, coffee shop, steak house gibi işletmeler için ideal bir seçenek oluşturuyor. Hastane, klinik, fabrika ve ofislerin yemek alanlarında da kullanılabilen ürün, misafir bekleme bölümünüz için konforlu bir tercih olarak göze çarpıyor.

Oturum ve sırt kısmı döşemeli olarak tasarlanan ürünün iç yapısı için yüksek dansiteye sahip dolgu malzemesi kullanılıyor. Döşemeli kısımlarda farklı renk, desen ve türlerde kumaş veya deri çeşidi tercih edilebiliyor. Ayrıca döşemeli bölüm için suni deri, süet, nubuk, pamuk, akrilik, keten ve kadife seçeneklerinin yer aldığı kartelalar da kullanıcıların beğenisine sunuluyor. Ahşap gövde kısmında kullanılan birinci sınıf fırınlanmış kayın ağacı, tercih edilen renge boyanabiliyor ve istenilen renkte lake de uygulanabiliyor.

İç mekânda kullanıma uygun olan Alçak Sırtlı Restaurant Sandalyesi, tasarımı sayesinde uzun süreli oturumlarda konforlu bir kullanıcı deneyimi sunuyor. Sandalyenin kavisli sırt ve kolçak kısmı omurga sağlığını destekliyor ve misafirlerinizi en iyi şekilde ağırlamanıza yardımcı oluyor. Uygulayabileceğiniz modifikasyonlarla işletmenizin atmosferini üst seviyelere taşıyacak olan ürün hakkında daha fazla bilgi almak ve dilerseniz modeli sipariş etmek için bizimle iletişimle geçebilirsiniz.

Opsiyonları:

  • Restaurant sandalyesi sipariş üzerine üretim programına alınmaktadır.
  • Kullanılan Malzeme: Ahşap gövde üretiminde 1. sınıf fırınlanmış kayın ağacı kullanılmaktadır. Yüksek dansiteli sünger kullanılan döşemeli kısım için, farklı türlerde, renk ve desenlerde kumaş veya deri kullanılabilir. Suni deri, süet, nubuk, kadife, keten, pamuk, akrilik gibi seçeneklerin bulunduğu çok sayıda kartela bulunmaktadır.
  • Ahşap gövde için renk seçimi yapılabilir. Tercihe göre istenilen renkte lake olarak da boyanabilir.
  • Kullanım Yeri: Restaurant, otel yemek alanları, cafe, coffee shop, steak house dekorasyonlarında kullanılabilir. Ayrıca hastane, klinik, fabrika, ofis dekorasyonlarının yemek bölümleri için de ideal seçimdir. Yemek alanlarına ilave olarak, işletmelerin misafir bekleme bölümleri için de ideal seçimdir.
  • İç mekan kullanımına uygundur.
  • Restaurant mobilyası ilgili detaylı bilgi ve toptan satış fiyatı için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo