NEO-300357T Kapitoneli Lükens Ayaklı Sandalye

Kapitoneli Lükens Ayaklı Sandalye NEO-300357T
Kapitoneli Lükens Ayaklı Sandalye-1 NEO-300357T
Kapitoneli Lükens Ayaklı Sandalye-2 NEO-300357T
Kapitoneli Lükens Ayaklı Sandalye-3 NEO-300357T
Kapitoneli Lükens Ayaklı Sandalye-4 NEO-300357T

NEO-300357T Kapitoneli Lükens Ayaklı Sandalye

0 out of 5

Klasik şıklığa sahip olan Kapitoneli Lükens Ayaklı Sandalye, tasarımı ve rahatlığı sayesinde otel yemek alanları, restaurant, cafe, coffee shop, alışveriş merkezi ve steak house gibi işletmelerin dekorasyonları için ideal seçenekler arasında yer alıyor. Firmanın isteğine göre farklı tür, desen ve renklerde kumaş ya da deri tercih edilebiliyor.

BOYUT
Genişlik : 56,5cm  / 22,2inc
Derinlik : 57,5cm  / 22,6inc
Sırt Yüksekliği : 92cm  / 36,2inc
Oturum Yüksekliği : 45cm  / 17,7İnc
Ağırlık : 7,7kg

Açıklama

Kapitoneli Lükens Ayaklı Sandalye

Kapitonenin klasik şıklığına sahip olan Kapitoneli Lükens Ayaklı Sandalye, tasarımı ve rahatlığı sayesinde otel yemek alanları, restaurant, cafe, coffee shop, alışveriş merkezi ve steak house gibi işletmelerin dekorasyonları için ideal seçenekler arasında yer alıyor.

İç mekân dekorasyonu için uygun olan sandalye hastane, klinik, fabrika ve ofislerde de sıklıkla tercih ediliyor. Ürünün işlevselliği omurga sağlığını destekleyen sırt yapısıyla ortaya konuyor. Modelin sağlamlığı da uzun süreli kullanım avantajını garanti ediyor.

Sandalyenin gövdesi için birinci sınıf fırınlanmış kayın ağacı kullanılıyor. Model, oturum ve sırt kısmı kapitone döşemeli olarak imal ediliyor. Kapitonenin zarafetini yansıtan dikiş detayları için birinci sınıf işçilikten faydalanılan ürünün döşeme kısmında, firmanın isteğine göre farklı tür, desen ve renklerde kumaş ya da deri tercih edilebiliyor. Sandalyenin ahşap kısımlarının rengi de kullanıcı tarafından seçilebiliyor ve tercihe göre istenen renkte lake uygulaması yapılabiliyor.

İşletmenizin atmosferine rahatlıkla uyum sağlayacak olan Kapitoneli Lükens Ayaklı Sandalye, rahatlığıyla misafirlerinizin gönlünü kazanmayı başarıyor. Siz de bizimle iletişime geçerek ahşap sandalyenin üretim aşamaları, modifikasyon seçenekleri ve fiyatı hakkında bilgi edinebilir ve dilerseniz ürünü hemen sipariş edebilirsiniz.

Opsiyonları:

  • Sipariş üzerine üretim programına alınmaktadır.
  • Kullanılan Malzeme: Ahşap gövde üretiminde 1. sınıf fırınlanmış kayın ağacı kullanılmaktadır. Yüksek dansiteli sünger kullanılan döşemeli için, farklı türlerde, renk ve desenlerde kumaş veya deri kullanılabilir. Suni deri, süet, nubuk, kadife, keten, pamuk, akrilik gibi seçeneklerin bulunduğu çok sayıda kartela bulunmaktadır.
  • Ahşap ayaklar için renk seçimi yapılabilir. Tercihe göre istenilen renkte lake olarak da boyanabilir.
  • Kullanım Yeri: Yeme-içme sektöründe bulunan işletmeler idealdir. Otel yemek alanları, restaurant, cafe, coffee shop, alışveriş merkezi, steak house dekorasyonlarında kullanılabilir. Ayrıca hastane, klinik, fabrika, ofis dekorasyonlarının yemek bölümleri için de ideal seçimdir.
  • İç mekan kullanımına uygundur.
  • Otel, restaurant mobilyaları ilgili detaylı bilgi ve toptan satış fiyatı için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo