NEO-300197T Horeca Ahşap Sandalye Metal Kollu

Horeca Ahşap Sandalye Metal Kollu NEO-300197T
Horeca Ahşap Sandalye Metal Kollu-1 NEO-300197T
Horeca Ahşap Sandalye Metal Kollu-2 NEO-300197T
Horeca Ahşap Sandalye Metal Kollu-3 NEO-300197T
Horeca Ahşap Sandalye Metal Kollu-4 NEO-300197T

NEO-300197T Horeca Ahşap Sandalye Metal Kollu

0 out of 5

Horeca Ahşap Sandalye Metal Kollu modeli, modern ve şık stiline ek olarak vadettiği oturum rahatlığıyla da kullanıcıların beğenisini kazanıyor ve horeca sektöründe sıklıkla tercih ediliyor. Otel yemek alanları, restaurant, cafe, coffee shop, steak house ve alışveriş merkezlerinin dekorasyonunda rahatlıkla kullanılabilen sandalye; hastane, klinik, ofis ve fabrikaların yemek bölümleri için de son derece ideal.

BOYUT
Genişlik : 55cm  / 21,6inc
Derinlik : 51cm  / 20inc
Sırt Yüksekliği : 81cm  / 31,8inc
Oturum Yüksekliği : 44cm  / 17,3inc
Ağırlık : 9,5kg

Açıklama

Horeca Ahşap Sandalye Metal Kollu

Horeca Ahşap Sandalye Metal Kollu modeli, sipariş üzerine üretim programına dahil ediliyor. Modern ve şık stiline ek olarak vadettiği oturum rahatlığıyla da kullanıcıların beğenisini kazanan ürün, horeca sektöründe sıklıkla tercih ediliyor. Otel yemek alanları, restaurant, cafe, coffee shop, steak house ve alışveriş merkezlerinin dekorasyonunda rahatlıkla kullanılabilen sandalye; hastane, klinik, ofis ve fabrikaların yemek bölümleri için de son derece ideal.

Ahşap gövde üretiminde birinci sınıf fırınlanmış kayın ağacı kullanılan sandalyenin, oturum ve sırt kısmı yüksek dansiteli süngerden imal ediliyor. Döşemeli kısımların üretiminde farklı tür, renk ve desende kumaş veya deri kullanılabiliyor, tercih kullanıcıya bırakılıyor. Suni deri, süet, nubuk, kadife, pamuk, keten ve akrilik gibi pek çok farklı seçenek bulunuyor.

Sandalyenin kol bölümünde bulunan metal parça standart olarak kromaj kaplamalı üretiliyor. Sizin tercihinize göre bakır, pirinç, bronz kaplama yapılabiliyor ya da istenilen renkte statik boyayla boyanabiliyor. Ayrıca ahşap gövde için de renk seçimi yapılabiliyor ve istenilen renkte lake de boyanabiliyor.

Siz de sandalyenin üretim süreci, fiyatı ve teslimat süresi hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilir, dilerseniz modeli hemen sipariş verebilirsiniz.

Opsiyonları:

  • Ahşap sandalye metal kollu sipariş üzerine üretim programına alınmaktadır.
  • Kullanılan Malzeme: Ahşap gövde üretiminde 1. sınıf fırınlanmış kayın ağacı kullanılmaktadır. Yüksek dansiteli sünger kullanılan oturum ve sırt kısmı için, farklı türlerde, renk ve desenlerde kumaş veya deri kullanılabilir. Suni deri, süet, nubuk, kadife, keten, pamuk, akrilik gibi seçeneklerin bulunduğu çok sayıda kartela bulunmaktadır. Sandalyenin kol kısmında bulunan metal parça, standart olarak kromaj kaplamadır. Tercihe göre bakır, pirinç, bronz kaplama yapılabilir veya istenilen renkte statik boya ile boyanabilir.
  • Ahşap gövde için renk seçimi yapılabilir. Tercihe göre istenilen renkte lake olarak da boyanabilir.
  • Kullanım Yeri: Horeca sektörü için idealdir. Otel yemek alanları, restaurant, cafe, coffee shop, alışveriş merkezi, steak house dekorasyonlarında kullanılabilir. Ayrıca hastane, klinik, fabrika, ofis dekorasyonlarının yemek bölümleri için de ideal seçimdir.
  • Horeca Ahşap Sandalye Metal Kollu modeli, iç mekan kullanımına uygundur.
  • Horeca mobilyaları ilgili detaylı bilgi ve toptan satış fiyatı için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo