NEO-300460T Metal Döşemeli Kanepe

Metal-Döşemeli-Kanepe-NEO-300460T
Metal-Döşemeli-Kanepe-1-NEO-300460T
Metal-Döşemeli-Kanepe-2-NEO-300460T
Metal-Döşemeli-Kanepe-3-NEO-300460T
Metal-Döşemeli-Kanepe-4-NEO-300460T
Metal-Döşemeli-Kanepe-5-NEO-300460T
Metal-Döşemeli-Kanepe-6-NEO-300460T

NEO-300460T Metal Döşemeli Kanepe

0 out of 5

Metal döşemeli kanepe, hayalinizdeki dekorasyona ulaşmayı kolaylaştıracak renk alternatiflerine sahiptir. Özel üretim teknikleri ile üretilen kanepe, ergonomik yapısı ve uzun süreli oturumda dahi sağladığı konfor sayesinde, rahatlığınızdan ödün vermeden kullanabileceğiniz ürün modelleri arasında yer alıyor.

Stok kodu: NEO-300460T Kategoriler:

Açıklama

Metal Döşemeli Kanepe

Metal döşemeli kanepe, hayalinizdeki dekorasyona ulaşmayı kolaylaştıracak renk alternatiflerine sahiptir. Özel üretim teknikleri ile üretilen kanepe, ergonomik yapısı ve uzun süreli oturumda dahi sağladığı konfor sayesinde, rahatlığınızdan ödün vermeden kullanabileceğiniz ürün modelleri arasında yer alıyor. Yüksek dansiteli sünger kullanılarak üretilen minderler, aynı zamanda kolay temizlenebilmesi için fermuarlı olarak üretiliyor.

Suni deri, nubuk, kadife, keten gibi farklı türlerde deri ve kumaş seçeneklerinin bulunduğu çok sayıda kartela sunulmaktadır. Renk ve desen seçenekleri incelenebilir, ürünün kullanılacağı alana ve diğer mobilyalara uyum sağlayacak ideal seçim yapılabilir. Statik boya ile boyama işlemi gerçekleştirilen kanepe, döşemesi ve üretim teknikleri sayesinde rahat bir kanepe deneyimi elde edilmesine olanak tanır. Büyük, küçük işletmelerin iç mekanlarında kullanabileceğiniz ürünü dilerseniz evlerinizde de değerlendirebilirsiniz.

Kanepe tasarımını otellerin lobi alanlarında, alışveriş merkezlerinin belirli bölümlerinde veya restaurant gibi yemek alanlarında rahatlıkla kullanmayı tercih edebilirsiniz. Cafe, coffee shop gibi işletmelerde kullanıcılarına rahatlık sunan ve sıcak bir atmosfer yaratan ürün modelini hastane, klinik, ofis gibi işletmelerin bekleme alanlarında da kullanmanız mümkündür.

Ürünün üretim süreci, logolu üretim, teslimat süresi, modifikasyon seçenekleri ve fiyat ile ilgili detaylı bilgi sahibi olmak ve sipariş vermek için lütfen bizimle iletişime geçin.

Opsiyonları:

  • Sipariş üzerine üretim programına alınmaktadır.
  • Kullanılan Malzeme: Kanepenin gövdesi metaldir. Yüksek dansiteli sünger kullanılan minderler için, farklı türlerde, renk ve desenlerde kumaş veya deri kullanılabilir. Suni deri, süet, nubuk, kadife, keten, pamuk, akrilik gibi seçeneklerin bulunduğu çok sayıda kartela bulunmaktadır. Minderler, kolay temizlenebilmesi için fermuarlıdır.
  • Metal gövde için ral kartelasından renk seçimi yapılabilir. Statik boya ile boyanmaktadır.
  • Kullanım Yeri: Otel lobi alanları, cafe, coffee shop, alışveriş merkezi, steak house dekorasyonlarında kullanılabilir. Ayrıca hastane, klinik, fabrika, plaza ve ofis binalarının bekleme alanları için de ideal seçimdir.
  • İç mekan kullanımına uygundur.
  • Metal döşemeli kanepe ilgili detaylı bilgi ve toptan satış fiyatı için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo