NEO-300417T Kafe Koltuğu Kollu Ahşap Ayaklı

Kafe-Koltuğu-Kollu-Ahşap-Ayaklı-NEO-300417T
Kafe-Koltuğu-Kollu-Ahşap-Ayaklı-1-NEO-300417T
Kafe-Koltuğu-Kollu-Ahşap-Ayaklı-2-NEO-300417T
Kafe-Koltuğu-Kollu-Ahşap-Ayaklı-3-NEO-300417T
Kafe-Koltuğu-Kollu-Ahşap-Ayaklı-4-NEO-300417T

NEO-300417T Kafe Koltuğu Kollu Ahşap Ayaklı

0 out of 5

Kafe Koltuğu Kollu Ahşap Ayaklı Modeli, Horeca sektöründeki işletmelerin dekorasyonları için idealdir. Rahatlığının yanı sıra şıklığıyla da öne çıkmaktadır.

Stok kodu: NEO-300417T Kategoriler:

Açıklama

Kafe Koltuğu Kollu Ahşap Ayaklı

Sipariş üzerine üretim programına dahil edilen tasarım; Kafe, kahve dükkanı, otel yemek alanı ve restaurant gibi horeca sektöründe bulunan işletmelerin dekorasyonu için doğru seçim olarak dikkat çekiyor. İç mekân kullanımına uygun olan ürün, rahatlığının yanı sıra şıklığıyla da kullanıcıların beğenisini kazanıyor. Kaliteli bir oturum deneyimi vadeden sandalye, işletmenize apayrı bir hava kattığı gibi, dayanıklı yapısı sayesinde de uzun ömürlü kullanım sunuyor.

Sandalyenin ahşap gövde ve ayaklarının üretiminde birinci sınıf kayın ağacı kullanılıyor. Yüksek dansiteli sünger ile imal edilen döşemeli kısımda farklı tür, renk ve desende kumaş ile deri seçeneği tercih edilebiliyor. Tamamen kullanıcı isteğine bağlı olan bölüm için suni deri, süet, nubuk, kadife, keten, pamuk ve akrilik gibi seçeneklerin yer aldığı kartelalar bulunuyor.

Ahşap ayak rengi kullanıcılar tarafından belirlenebilen ürünün ayak kısmı arzu edilen renkte lake boyanabiliyor. Ayrıca ayak rengi meşe veya ceviz tonlarında da tercih edilebiliyor.

Siz de sandalyenin başta üretim süreci olmak üzere; teknik bilgileri, teslimat süresi, modifikasyon seçenekleri ve fiyatı hakkında bilgi sahibi olmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. İsterseniz ürünü hemen sipariş edebilir ve işletmenizin kurumsal kimliğini en iyi şekilde yansıtacak kaliteli ve şık bir mobilya satın almanın keyfini yaşayabilirsiniz.

Opsiyonları:

  • Sipariş üzerine üretim programına alınmaktadır.
  • Kullanılan Malzeme: Ahşap gövde ve ayakların üretiminde kayın ağacı kullanılmaktadır. Yüksek dansiteli sünger kullanılan döşemeli kısım için, farklı türlerde, renk ve desenlerde kumaş veya deri kullanılabilir. Suni deri, süet, nubuk, kadife, keten, pamuk, akrilik gibi seçeneklerin bulunduğu çok sayıda kartela bulunmaktadır.
  • Ahşap ayak rengi için renk seçimi yapılabilir. İstenilen renkte lake boyanabilen ayaklar, meşe veya ceviz tonlarında da talep edilebilir.
  • Kullanım Yeri: Kafe, kahve dükkanı, otel yemek alanı, restaurant dekorasyonları için doğru seçimdir.
  • İç mekan kullanımına uygundur.
  • Kafe mobilyaları ile ilgili detaylı bilgi almak için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo