NEO-300469T Otel Ofis Kanepe Kapitoneli

Otel-Ofis-Kanepe-Kapitoneli-NEO-300469T

NEO-300469T Otel Ofis Kanepe Kapitoneli

0 out of 5

Kapitoneli kanepeyi, otel lobilerinde veya ofis gibi alanlarda da kullanabilirsiniz. Farklı renk ve desenlerde kumaş veya deri seçilebilmektedir.

Stok kodu: NEO-300469T Kategoriler:

Açıklama

Otel Ofis Kanepe Kapitoneli

Kapitone şıklığıyla tasarlanan kanepeyi tercih ederek, tüm iç mekanlarda sofistike bir dekorasyon yaratabilirsiniz. Örnek rengi ile özellikle otel lobilerinde aydınlık bir görüntü oluşturacak kapitoneli kanepeyi, dilerseniz plaza ve ofis gibi alanlarda da kullanabilirsiniz. Genel olarak birçok iç mekana uygun olan bu tasarımı hastane, klinik ve hatta fabrika gibi ticari alanlara da yerleştirebilirsiniz.

Birinci sınıf kayın ağacı ile üretilen kapitoneli kanepenin oturma alanını dilerseniz döşeme kumaşı ya da deri ile kaplatabilirsiniz. Kumaşın renk ve desenini, kanepeyi kullanacağınız mekana veya firmanızın kurumsal renklerine uyumlu hale getirmek isterseniz, sizlere sunduğumuz alternatifler arasından özgürce bir seçim yapabilirsiniz.

Kumaş tercihinize göre kanepenizin ayaklarının da rengini değiştirebilirsiniz. Kapitoneli kanepenin bir diğer avantaj ise dilediğiniz ölçülerde üretilebiliyor olmasıdır. Bu sayede büyük mekanlara rahatlıkla uyum sağlayan ve göz dolduran geniş bir kanepeye sahip olabilirsiniz.

İç mekanlar için özel olarak tasarlanan otel ofis kanepe kapitoneli modelinin avantajlı fiyatlarıyla ilgili bilgi almak, tasarım seçeneklerinizi belirlemek veya sipariş vermek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Opsiyonları:

  • Sipariş üzerine üretim programına alınmaktadır
  • Kullanılan Malzeme: Ahşap gövde üzerine kapitoneli döşemelidir. Üretiminde 1.sınıf fırınlanmış kayın ağacı kullanılmaktadır.
  • Döşeme kısmı için farklı türlerde, renk ve desenlerde kumaş veya deri kullanılabilir.
  • Ahşap ayak rengi kullanıcı tarafından belirlenebilir.
  • Kullanılacak alanın ölçülerine göre farklı uzunlukta üretilebilir. Bilgi isteyiniz.
  • Kullanım Yeri: Otel lobi, ofis, plaza, fabrika, hastane, klinik dekorasyonlarında kullanılabilir. İç mekan kullanımına uygundur.
  • Kapitoneli kanepe ile ilgili detaylı bilgi ve toptan satış fiyatı için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo