NEO-300377T Yemek Sandalyesi Torna Ayaklı

Yemek-Sandalyesi-Torna-Ayaklı-NEO-300377T
Yemek-Sandalyesi-Torna-Ayaklı-1-NEO-300377T
Yemek-Sandalyesi-Torna-Ayaklı-2-NEO-300377T
Yemek-Sandalyesi-Torna-Ayaklı-3-NEO-300377T
Yemek-Sandalyesi-Torna-Ayaklı-4-NEO-300377T

NEO-300377T Yemek Sandalyesi Torna Ayaklı

0 out of 5

Yemek Sandalyesi torna ayaklı modeli, otel yemek alanları, restaurant, cafe, coffee shop gibi horeca sektöründeki işletmelerin dekorasyonlarında kullanılıyor.

BOYUT
Genişlik : 50cm  / 19,6inc
Derinlik : 58cm  / 22,8inc
Sırt Yüksekliği : 84cm  / 33inc
Oturum Yüksekliği : 47cm  / 18,5inc
Ağırlık : 9,3kg

Açıklama

Yemek Sandalyesi Torna Ayaklı

Yemek Sandalyesi, otel yemek alanları, restaurant, cafe, coffee shop ve steak house gibi horeca sektöründe yer alan işletmelerin dekorasyonlarında kullanılıyor.

Sipariş üzerine üretim programına alınan ve klasik şıklığıyla dikkat çeken modelin ahşap gövde imalatında kayın ağacı tercih ediliyor. Ayrıca gövde rengini kullanıcı belirleyebiliyor. İç mekânlar için oldukça ideal bir seçim olan ahşap sandalye; koltuk, tekli koltuk ve ikili kanepe olarak da üretilebiliyor. Hatta söz konusu ürünler aynı dekorasyonda da kullanılabiliyor.

Yüksek dansiteli sünger aracılığıyla kaliteli iç dolguya sahip olan ahşap sandalyenin döşemeli kısmında farklı tür, renk ve desenlerde kumaş veya deri tercih edilebiliyor. Suni deri, süet, nubuk, kadife, keten, pamuk ve akrilik seçeneklerinin yer aldığı kartelalar da döşeme yapımını çeşitlendirmek için öne çıkıyor.

Siz de işletmenize şık bir hava katmak ve kullanıcı deneyimini en iyi hâle getirmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ürünün imalat süreci, teknik özellikleri, teslimat süresi ve fiyatı hakkında merak ettiğiniz her şeyi bize sorabilir, dilerseniz modeli hemen sipariş edebilirsiniz.

Opsiyonları:

  • Sipariş üzerine üretim programına alınmaktadır.
  • Kullanılan Malzeme: Ahşap gövde üretiminde kayın ağacı kullanılmaktadır. Yüksek dansiteli sünger kullanılan döşemeli kısım için, farklı türlerde, renk ve desenlerde kumaş veya deri kullanılabilir. Suni deri, süet, nubuk, kadife, keten, pamuk, akrilik gibi seçeneklerin bulunduğu çok sayıda kartela bulunmaktadır.
  • Ahşap gövde için renk seçimi yapılabilir.
  • Kullanım Yeri: Otel yemek alanları, restaurant, cafe, coffee shop, steak house dekorasyonlarında kullanılabilir.
  • İç mekan kullanımına uygundur.
  • Bu tasarım; Bar sandalyesi, koltuk, tekli koltuk, ikili kanepe olarak da üretilmektedir. Aynı dekorasyonda birlikte kullanılabilir.
  • Yemek sandalyesi ilgili detaylı bilgi almak için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo