NEO-300290T Vintage Kahve Dükkanı Sandalyesi

Vintage Kahve Dükkanı Sandalyesi NEO-300290T
Vintage Kahve Dükkanı Sandalyesi-1 NEO-300290T
Vintage Kahve Dükkanı Sandalyesi-2 NEO-300290T
Vintage Kahve Dükkanı Sandalyesi-3 NEO-300290T
Vintage Kahve Dükkanı Sandalyesi-4 NEO-300290T
Vintage Kahve Dükkanı Sandalyesi-5 NEO-300290T

NEO-300290T Vintage Kahve Dükkanı Sandalyesi

0 out of 5

Vintage Kahve Dükkânı Sandalyesi, klasik ve sade tasarımıyla vintage tarzda dekorasyonu benimseyen kahve dükkanı, cafe, otel yemek alanları, restaurant, fast food ve bar gibi yeme-içme sektöründe faaliyet gösteren işletmeler için ideal bir seçenek. Hastane, klinik, ofis ve plaza binalarının yemek alanlarında da kullanılabilen sandalye, uzun süreli oturumda omurga sağlığını destekliyor.

Ürün hakkında daha detaylı bilgi için lütfen iletişime geçiniz.

BOYUT
Genişlik : 56cm  / 22inc
Derinlik : 57cm  / 22,4inc
Sırt Yüksekliği : 78,5cm  / 30,9inc
Oturum Yüksekliği : 47cm  / 18,5inc
Ağırlık : 8,6kg

Açıklama

Vintage Kahve Dükkanı Sandalyesi

Vintage Kahve Dükkânı Sandalyesi, klasik ve sade tasarımıyla vintage tarzda dekorasyonu benimseyen kahve dükkanı, cafe, otel yemek alanları, restaurant, fast food ve bar gibi yeme-içme sektöründe faaliyet gösteren işletmeler için ideal bir seçenek. Hastane, klinik, ofis ve plaza binalarının yemek alanlarında da kullanılabilen ahşap sandalye,  uzun süreli oturumda omurga sağlığını destekliyor.

Sipariş üzerine üretim programına alınan modelin tamamında kaliteli malzeme ve işçilikten faydalanılıyor. Birinci sınıf fırınlanmış kayın ağacından imal edilen ahşap gövde üzerindeki oturum bölümünde kullanılan döşeme için farklı renk ve desenlerde kumaş ya da deri tercih edilebiliyor. Lake boya kullanılan ahşap gövde tercihe göre farklı renklere de boyanabiliyor.

Misafirlerini sağlıklı ve konforlu bir ortamda ağırlamayı tercih eden işletmeler için oldukça uygun olan sandalye, sağlamlığı sayesinde uzun yıllar kullanım avantajı sağlıyor. Bizimle iletişime geçerek sandalyenin üretim aşamaları, modifikasyon seçenekleri ve fiyatıyla ilgili detaylı bilgi alabilir ve isterseniz modeli hemen sipariş edebilirsiniz. Dilediğiniz modifikasyonlarla işletmenizin atmosferine yakışır şekilde özel olarak üretilecek eşsiz sandalye sayesinde, mekânınızın atmosferini bir üst seviyeye taşıyabilirsiniz.

Opsiyonları:

  • Vintage Kahve Dükkanı Sandalyesi, sipariş üzerine üretim programına alınmaktadır.
  • Kullanılan Malzeme: Ahşap gövde üretiminde 1.sınıf fırınlanmış kayın ağacı kullanılmaktadır. Oturum kısmında bulunan döşeme için, farklı türlerde, renk ve desenlerde kumaş veya deri kullanılabilir. Suni deri, süet, nubuk, kadife, keten, pamuk, akrilik gibi seçeneklerin bulunduğu çok sayıda kartela bulunmaktadır.
  • Ahşap gövde lake boyalıdır. Dekorasyona göre farklı renklere boyanabilir.
  • Kullanım Yeri: Kahve dükkanı, kafe, otel yemek alanları, restaurant, fast food, bar gibi yeme-içme sektöründeki işletmeler için idealdir. Ayrıca hastane, klinik, ofis, plaza binalarının yemek alanlarında da dekore edilebilir. Kalabalık yemek alanlarında, uzun yıllar dayanıklılığını korur.
  • İç mekan kullanımı için uygundur.
  • Kahve dükkanı sandalyesi ile ilgili detaylı bilgi ve toptan satış fiyatı için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo